Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes voltam, de elmúlt,...

Szerelmes voltam, de elmúlt, most elhagyom a csajt akivel egy osztályba járok, hogy tegyem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 23:26
 1/4 anonim válasza:
Mond meg neki az igazat, beszeld meg vele negyszemkozt egy nyugis helyen.
2016. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normálisan. Ne a suliban. Az a legrosszabb döntés. Suli után / hétvégén szakíts vele.
2016. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikolas Kidman válasza:

Minnél késöbb annál fájdalmasabb.

Nincs jó módja csak kevésbé szar.

2016. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. egy éve én is ebben a cipőben jártam csak én lány vagyok. A sráccal azelőtt is jó barátok voltunk és mondjuk úgy hogy összejöttünk. Igazából sulin kívül kb. 2X találkoztunk + suliban sem beszéltünk mert úgy döntöttünk, hogy az osztálytársaknak/barátoknak még nem szólunk (egy páran sejtették csak) igazából egy hónapot tartott, utána rájöttünk hogy ez így nem megy és szakítottunk. Mivel hamarosan jött a vakáció nem is láttuk egymást és év elején amikor az oszim konkrétan mellé ültetett volt egy kis feszültség. Azóta minden oké és újra haverok (tényleg csak haverok!!!) vagyunk.

Szintén oszt. társaim kb. 9 hónapig voltak együtt, de ők már rendesen nem úgy mint mi. Nekik a nyáron lett vége, de náluk is csendben zajlott le. Év végén még együtt voltak aztán szeptemberben meg nem és tök jól elvannak egymás mellett.

A másik véglet szintén osztályban, hogy kb. 2 hónap múlva lett vége. Na az már elég csúnya volt. Amíg együtt voltak is sokat hisztiztek (én szerencsémre nagyrészéből kimaradtam mert elég későn tudtam meg és nem suliban folyt a hiszti), de amikor szétmentek (a csaj elég szemét volt) én konkrétan kiabáltam a sráccal (messengeren ahol egy kicsit nehéz), hogy ne eméssze magát. Aztán a fiúnak barátnője lett és náluk is elsimultak a dolgok és beszélő viszonyban vannak.

Szerintem is valahol sulin kívül beszéljétek meg, és ha mindketten olyanok vagytok akkor ezt szépen ellehet intézni sőt haverok is maradhattok. Csak légy őszinte a csajjal és mindenképp sulin kívül intézzétek el mert másképp az osztályotok is megérzi. Mi az utolsó esetet nagyon megéreztük.. :/

2016. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!