Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is úgy megy be az osztályb...

Más is úgy megy be az osztályba, vagy úgy ül bent, hogy közben szorong?

Figyelt kérdés
Szorong, mert a többi tökéletes és saját maga nem. Egy hulladéknak érzi magát köztük.
2015. dec. 7. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért érzem magam kellemetlenül az osztályban, mert tudom, hogy a többiek hulladékok, és ezt mindenféle egoizmus nélkül mondom.


Tökéletes meg senki nem tud lenni.

2015. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint,nincsenek tökéletes emberek,ha szorong valamitől,az más lehet.
2015. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nem vagyok se tökéletes, se hulladék. Mint ahogy mások sem.

Kizárólag azért szorongtam, hogyha nem készültem és féltem, hogy pont engem fog kérdezni a tanár. De azt sem minden tanárnál, csak akiről tudom, hogy bunkó.

2015. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3# nagyon téved. Emberek nagyja hulladék.

Nem. Oktalan. Ha minden oszt társad nagyon jó ember, te pedig egy féreg vagy, változz meg, de amíg egy negatív fos vagy( amit naaagyon kétlek) sincs okod rosszul érezni magad.

Múltbeli énedhez hasonlítsd magad ne másokhoz.

2015. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elwera ***** válasza:
kellene szerezned néhány barátot és akkor nem szorongnál, ellennél velük.
2015. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!