Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szivassam meg?

Hogyan szivassam meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki ra van akadva a baratomra.. Ha nem vagyok ott mar fut hozzaa.. legutobb kivette a szajabol a nyalookaat es megette aznaap az innivalobol pont ivott a baratom az a csaj meg kiszedte a kezebol es utanna beleivott.. Es nagyon zavar. Nagy az arca is a csajnak.. Hogyan szivassam meg ami utos is lenne?

2016. ápr. 1. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb ha nem veszel róla tudomást.Ha bármit teszel ellene,ő nyert hiszen azzal beismered,hogy marhára féltékeny vagy .Bízz a pasidban majd ő lerendezi.Ha mégis sikerül elcsábítania akkor a srác nem volt hozzád való.

Végül megjegyezném.Ha mindezt a szemed előtt csinálja akkor nem a pasid kell neki! Hanem téged irígyel nagyon valami miatt.

2016. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm..:D

1.Adj neki fogkrémes oreot.Mondd meg neki hogy "Ezt egy kicsit meg tudod fogni?Mindjárt visszajövök érte addig ha gondolod vehetsz egyet." és odaadnál neki kettőt persze valami szalvétába.


2.Vigyél magadddal a suliba teát aztán mikor már megittad kb a felét és már nem kell rakj bele sót és add oda a csajnak hogy "Heló figyel ezt nem tudnád oda adni YX-nak ha majd jön érte mert eredetileg úgy volt hogy visszaadom neki mert hogy az övé csak most nem érek rá" (YX az a te barátod) aztán gondolom bele fog inni a csaj.Szerintem haverodat avasd be nehogy beleigyon a sós teába ha véletlenül a csaj odamenne és odaadná neki.


3.Beszéld meg a csajjal hogy szivassátok meg a barátodat.Azzal hogy a barátod megnyert egy fogadást és a nyereménye egy tea lett és hogy majd veszel egy teát de igya meg a csaj és az üres flakont adja oda neki mondván "Bocs szomjas voltam megittam".De még mielőtt odaadnád a csajnak a teát rakj bele sót vagy valamit.

2016. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Harmadik, hogy te milyen kreatív vagy ebben a teával való b_szakodásban... Nahát!

Kérdező, írd be a google-be, hogy: prank. Vagy: how to prank a bitch, stb.

(Bár ha egy kicsivel több iq-val rendelkeznél, már megtetted volna.)


Egyébként talán szólj a barátodnak, hogy koptassa le a csajt. Nem ez volt az első dolgod - az első alkalommal? Akkor meg miről beszélünk? :D

2016. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!