Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szívassam meg az...

Hogyan szívassam meg az osztályból egy lányt aki már ebben az évben 14 fiúval járt, az ő házában bulizunk, mit csináljak, hogy nagyon ideges legyen, de ne tudja hogy én voltam?

Figyelt kérdés
.
2014. júl. 19. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Lopd el az óvszereit. Nem 100%-os siker, főleg ribiknél.
2014. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha tudod ki volt az a 14 fiú, nyomtass ki róluk képeket, és szórd szét a lakásban. Amúgy mivan, bele vagy zúgva? Nem mindegy neked, mit csinál? Tudom hogy ti még kicsik vagytok ahhoz hogy tudjátok mi az a gerinc, de nem illik egy olyan ember bulijába elmenni akit nem szeretsz. Ott eszel, ott iszol, használod a wcjét, leülsz a fotelébe...
2014. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Rakj egy kotonba kutyaszart és rakd az ágyába (vagy inkább lófejet)... Amúgy soha sem értettem, hogy minek más embert megszivatni, nem barátilag.
2014. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez igaz,akkor majd őt az élet szívatja.
2014. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk(szóval még nem iszokxddxdddd viszont egy idióta azért akarom úgy megszivatni, hogy nagyon ideges legyen
2014. júl. 20. 13:52
 6/12 A kérdező kommentje:
igaz, de az élet nem fogja megbüntetni, mindene meg van, most írta meg nekem, hogy kihasznált, csak az a helyzet, hogy én is xd játszottam az eszem am ő az (face) : [link]
2014. júl. 20. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hiszed az élet nem fogja megbüntetni? Lehet, hogy nem fogja 1-2 éven belül, de aztán ő is keményen szívni fog.

De ha gyerek vagy még, akkor ezt nem értheted.

2014. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen 14 éves vagyok, de az a lány egy k*va, elhiszem hogy az élet megbünteti de az álítolagos ´´barátai´´ majd valahogy segítik, megnéztétek facen?
2014. júl. 20. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó, mindegy, nem érted. Hogy verhet meg a sors egy embert: elveszi a szeretetteit, barátait, elhagyja a szerelme, nincs munkája, pénze. Aztán ezekből következik gyakorlatilag az összes többi sorscsapás: depresszió, nincs fedél a feje fölött, nincs életcélja. Persze, biztos kihagytam még egy csomót, de ezek azok, amikbe bele is lehet "rokkanni".

Vannak még az apróbb szívatások: anyuci meg apuci már nem tart el, visszább kell adni az igényeidből, balszerencsés szitukba kerülsz.

Remélem azért most már sikerült megérteni.

2014. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
eddig is értettem, am nagyon köszi
2014. júl. 20. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!