Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon tetszik egy lany az...

Nagyon tetszik egy lany az iskolaban👊 (? )

Figyelt kérdés
Mit tegyek..nagyon tetszik egy lany a suliban ,de nem merek hozzaszolni meg nemis tudunk temat kihozni..amikor latom es o pld elmegy mellettem mindig koszon😍Nem tudom mit tegyek..

2016. ápr. 4. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá és mondd neki,hogy szia, szeretnék veled beszélni valamikor. Lenne kedved eljönni a xyz (nyugis,csendes hely,kávézó,ilyesmi) -be valamelyik nap délután?

Két lehetőség van. A) azt mondja,hogy nem, ergó esélyed sincs nála,kár energiát/időt pazarolni rá

B) igent mond >> nyerő vagy nála

Ha belegondolsz, mit veszíthetsz? Ha eljön akkor jól jártál, ha nem akkor is, mert nyugodtan futhatsz majd más után.

És még menő is leszel az iskolában, mert nem az a kis béna p@cs vagy aki még hozzá se mer szólni egy lányhoz.

Egyébként én is ilyen voltam régen, volt egy csaj a középsuliban, vagy 1,5 évig bénáztam ,nem mertem hozzá szólni aztán véget ért az iskola. Jópár évvel később tudtam meg egy beszélgetés során,hogy amúgy meg bejöttem volna neki. várta is ,hogy mikor szólok neki. De mivel nem,ezért úgy vette,hogy nem jött be nekem.

Szóval,ne ess ebbe a hibába. :) valójában bárhogy is válaszol a kérdésre ígyis úgyis te nyertél. Csak akkor buksz rajta,ha semmit sem teszel.

2016. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elöttem szólóval. Még csak annyit füznék hozzá,hogy ha nem mered személyesen irj rá valamelyik közösségi oldalon.
2016. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
✌✋
2016. ápr. 5. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
na, mi lett a dolog vége?
2016. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!