Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány az iskolában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Britannicus kérdése:

Tetszik egy lány az iskolában de nem tudom, hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
A történet adott, van egy lány aki nagyon tetszik nekem de fogalmam sincs, hogy közeledhetek hozzá. A lány 2 évvel alattam jár viszont az a baj, hogy elég ritkán látom az iskolában így ez a szemkontaktus nehezen jön össze, más tanácsokat kérnék amitől nem leszek nyomulás de egy rendes srác, illetve a lány leveszi a következtetést, hogy mit is akarok.
2015. okt. 8. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
pl. beszélgetsz vele?
2015. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem, még sosem beszéltünk csak annyi, hogy tudom a nevét melyik osztályba jár és ennyi.
2015. okt. 8. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz mit kezdeni egy csajjal, nem tudom kihozni a helyzeteket akkor hagyd, lesz egy másik akivel könnyebben fog menni, de ezen most nagy valószínűséggel oktalanul rágódsz
2015. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha tudod a nevet irj ra facebookon vagy ha van olyan osztalytarsa akit ismersz kerdezgess rola,mi erdekli ot,vagy milyen,stb.es akkor mar tudsz kozos temat es tudtok beszelni. Vagy csak kerdezd meg valamirol hogy nem latta esetleg ezt es azt a tanart,vsgy ha 9es akkor milyen a suli,ilyenek.
2015. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen 9.es csak az osztályát nem nagyon ismerem, mi lenne a legmegfelelőbb ilyenkor? Mivel tudnék ráírni, ami nem is lenne kínos?
2015. okt. 9. 16:16
 6/7 anonim válasza:
Kerdezd meg milyen a suli,vagy hogy hogy van,akarmit kerdezhetsz igazabol:)
2015. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj felejtsd el mert görcsösen állsz hozzá. (Ha eröltetesz egy fingot az szar lesz- ez a kapcsolatra is érvényes.) Nem azt mondom, hogy soha ne tégy semmit egy lányért, de őt nem ismered. Tetszik a szeme a teste vagy a mosolya, de semmi több. Igazi értékekről itt szó sincs és a legjobb esetben is néhány szép hónap vagy év! után vége lesz a románcnak, mert ilyen az élet. Csak tapasztalatra lesz jó és a seb megmarad.

Ha megismersz egy lányt, aki magával ragad nem gondolkozol ennyit. Spontán cselekszel mert a legjobbat váltsa ki belőled. Nem kell a jófiút játszanod, mégis az leszel...

2015. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!