Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkál az osztályfőnököm,...

Piszkál az osztályfőnököm, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve az osztályfőnököm, tavaly jártam az egyik osztálytársammal azóta azzal piszkál, pedig már rég nem járunk, bár ezt már kezdi abbahagyni, semmit nem tettem ellene, tényleg segítek neki szinte mindenben, segítettem összerakni egy csomó laptopot amit az iskolának küldtem, plussz segítettem összerakni 20 számítógépet és még rengeteg más...aztán én kezelem a suli rádiót, a jegyeim csak ötös volt félévkor, kivéve a természet, az négyes, neki ez sem volt elég jó,azt mondta, hogy egy lusta disznó vagyok, mindezt az összes szülő előtt, már meg sem szólalok előtte, rengetegszer piszkál,de azt mondta, hogy semmi baja velem. Kérlek ne arról írjatok, hogy milyen helyesírási hibákat vétettem, hanem valami segítséget, tanácsot, szüleim csak annyit mondtak, hogy ne szóljak vissza, ők nem tudják, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, de en akkor is segítek neki, hátha abbahagyja, a válaszokat előre is nagyon köszi! 12/f

2016. ápr. 7. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnököddel beszéltél már nyíltan erről? Nem tehet semmit, ami neked árthat, mert vannak jogaid és az igazgatóhoz bármikor mehetsz.
2016. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az igazgató id piszkált azzal a lánnyal kapcsolatban és igen beszéltem vele erről és azóta azt hallgatom hogy hogy meg voltam sértődve..
2016. ápr. 7. 22:07
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
A diák diák.Mindig úgy érzi hogy a tanár pont vele cseszekdik
2016. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz!
2016. ápr. 7. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy a tanár pedig tanár és azt hiszi bármit megtehet, mert valaki épp nem szimpi neki. Nekem is volt olyan tanárom, aki azért utált, mert nem nyaliztam neki vagy nem voltam jóban a kiskedvencével. Sok tanárnak nem kéne tanítania senkit.
2016. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Téged egy kapcsolat miatt piszkál. Neki is vannak hibái. Hajrá!
2016. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz, várom a további válaszokat is!
2016. ápr. 7. 22:19
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

11 évesen kapcsolatban voltál?

Nem csoda,hogy nem tetszik neki nem oviban van hanem suliba kislány!

2016. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
legyél kemény ,vágj vissza és ne mutasd ki ,hogy rosszul esik, szard le ot.
2016. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Én most vagyok nyolcadikos. Osztályfőnököm az utolsó 3 év alatt sikeresen kicsinált, engem is basztatott/basztat minden miatt. Nem lehet mit tenni. 13/l
2016. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!