Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Öngyilkosság vagy a világgá...

Öngyilkosság vagy a világgá menés lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban. Tök jól néz ki. Szeretem. Megkérdeztem, hogy el akar-e jönni velem moziba. Igent mondott. Minden lerendezve, oké minden, erre tegnap este mit ír? "Bocs, de most nem lenne jó". Írom neki hogy miért. Válasz: "Mert a csajok azt mondták." Én már nem tudom, mit csináljak. A terveimet (ott van a kérdésben) záros határidőn belül rendezném, de persze csak akkor, ha a helyzet nem változik. Ha van valami más ötlet, akkor megírnátok?

#mozi #lány #szerelem #iskola #szép #Szerelemi csalódás
2016. ápr. 10. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés címéből azt hittem, hogy valami komoly probléma van, de úgy látszik csak egy kis punci vagy.
2016. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Eeeeeez hülye!
2016. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor csak az öngyilkosság a megoldás. Ég veled!
2016. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

:DDDDDDDD

Ha egy szerelmi csalódás miatt akarsz öngyilkos lenni, akkor jó nagy puhap*cs lehetsz:D

2016. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez most valami vicc akara lenni? :D
2016. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez csak egy bu*zi troll, mert ilyen hülye a világon nincs.
2016. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 andante válasza:

A fiam 33 éves. 5 évig élt együtt egy nővel, aki 1 éve pofátlan módon dobta a fiamat!

El volt a srác nagyon keseredve, mert mondván: "most Ővele mi lesz, kit fog ő találni, kibe bízhat meg eztán?!? Nem lesz már neki senkije, csak elvált, gyermekes nők!"

Azóta már rég ki heverte a dolgot és jó pár kapcsolata is volt, ilyen is, olyan is! Éli világát, (hála Istennek) boldog és válogat! :)


Te is lépj ezen tovább! Biztosan nem ilyen könnyű, de az idő be fogja gyógyítani a sebeidet!

Főleg ha a kislány meg látja rajtad, hogy ennyire oda vagy érte! Még jobban fog majd szívatni! :)

Hagyd a fenébe, ha Ő a barátnőitől kér tanácsot arra, hogy menjen e veled moziba!?

Hívj meg olyat aki szívesen el menne veled, őt meg hagy üsse meg a guta!

Ne félj, legközelebb majd ő kér meg rá, hogy vidd el moziba! :)

2016. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
figyelj állj a sarkadra, a csajokkal nem lehet finomkodni. nem megkérdezni kell az ilyet se, hanem kijelenteni és jön, ennyi. velem próbálná meg eljátszani bármelyik ezt a trükköt, azt hiszem lenne ott nemulass meg térdelés.
2016. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az első hat válaszolónak mondom, hogy ha nem tud jót írni, akkor minek ír?
2016. ápr. 10. 16:04
 10/19 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy megszabadultál tőle. jövőben meg ne függj ennyire egy nőtől főleg ha még semmi sem volt. Házasság után se, hisz létezik válóper meg megcsalás is, a másik fejébe meg nem tudsz belelátni.


Ezért nem kell se öngyilkosnak lenni, se világgá menni.

2016. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!