Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Öngyilkosság vagy a világgá...

Öngyilkosság vagy a világgá menés lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban. Tök jól néz ki. Szeretem. Megkérdeztem, hogy el akar-e jönni velem moziba. Igent mondott. Minden lerendezve, oké minden, erre tegnap este mit ír? "Bocs, de most nem lenne jó". Írom neki hogy miért. Válasz: "Mert a csajok azt mondták." Én már nem tudom, mit csináljak. A terveimet (ott van a kérdésben) záros határidőn belül rendezném, de persze csak akkor, ha a helyzet nem változik. Ha van valami más ötlet, akkor megírnátok?

#mozi #lány #szerelem #iskola #szép #Szerelemi csalódás
2016. ápr. 10. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Mert te meg nem tudsz jót kérdezni.
2016. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Roland G. ***** válasza:
Szerintem egyik sem jó megoldás.Tanulj inkább! :)
2016. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tudod te hülye kérdező, ha valaki ennyire egy szerencsétlen, életképtelen fogyatékos balfa*z, mint amilyen te vagy, az felidegesít és nem tudok jót írni.
2016. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell ennyire durván leteremteni szegényt, nyilván baromság emiatt az öngyilkosság és "világgá menés", de gondolom a pillanatnyi csalódás és fájdalom hozta ki belőle ezeket a gondolatokat.


Kérdező, tényleg butaság ez a hozzáállás, én is éltem már át szerelemi csalódást, most is elég kilátástalannak érzem a helyzetem, de nem ezeken a "megoldásokon" töröm a fejem. Neked se kellene. Próbálj meg nyitott szemmel járni, és jönni fog majd más, hidd el. Tudom, hogy rossz és nehéz, de ez csak egy pillanatnyi időszaka az életednek, még annyi lehetőséged és esélyed lesz, úgyhogy nyugi! :) Kitartást!

2016. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hjajj hát neked legalább van bátorságod elhívni lányokat. Ebből még simán lehet bármi.
2016. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Hát az élet ilyen. Gondolj bele más sokkal nagyobb gondokkal küzd. Ne legyél hülye! Fogsz még sokat csalódni szóval fogadd el és engedd el!
2016. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez egy troll kérdés? Ha nem, akkor irány a doki.
2016. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Vajon megölte már magát? Esetleg világgá ment?
2016. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nehogy öngyilkos legyél! Lépj tovább!
2017. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!