Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak a lány osztálytá...

Miért utálnak a lány osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, de mig a többi lány az osztályból jóba van egymással, suli után mennek együtt ide-oda, engem gyűlölnek valamiért. Folyton kibeszélnek, amikor ott vagyok, elkezdenek sugdolózni meg nevetgélni rólam, meg burkoltan megjegyzéseket tesznek rám, hogy én is tudjam, hogy rólam van szó..Pedig semmit nem ártottam nekik. Egyedül annyi a "bűnöm", hogy nem vagyok ilyen cicababa, ők meg igen. Nem járok magassarkúban iskolába meg nem nagyon sminkelem magam. Szóval inkább fiúsabb vagyok és ilyen tipikus sarokban ücsörgő, könyvet olvasgató csaj, akit a tanárok is szeretnek, mert jó tanuló és nem pofázik vissza nekik. Hogy az ő szavaikkal éljek, "csicska". Egyébként szerintem ha valakivel jóba vagyok, azzal jófej vagyok és kedves és megbizható is. Meg mindenről megvan a saját véleményem, nem ilyen 12 egy tucat ember vagyok.

Persze ők ezt nem tudhatják, mert b sznak hozzám szólni, meg egyáltalán bármiben kikérni a véleményemet, mert gáz az is, ha valaki hozzám szól.

Miért ilyen gyerekesek?


2016. ápr. 12. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert kiutálnak, ha nem csinálod, nem viselkedsz úgy ahogyan ők. Keress hozzád hasonló társat az osztályban és beszélgess el, szórakozz vele, a többiekkel meg ne foglalkozz!
2016. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vannak barátnőim az osztályban, akik mellesleg szintén nem olyan 3,14csák, mint ezek, csak őket mégse beszélik ki. Nem mintha azt szeretném, hogy a barátnőimet is cseszegessék, csak nem értem, hogy ha engem ezért b sztatnak, akkor őket miért nem. Lehet, nem is ez a bajuk, hanem valami más, de nem tudom, mi, szerintem nem bántok azzal az égvilágon senkit, hogy kerülöm a figyelmet..
2016. ápr. 12. 23:10
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet a barátnőid azért beszélgetnek a nagyszájúakkal te pedig teljesen elzárkózol tőlük. Az zavarja valószínűleg őket, hogy nem kötsz semmit az orrukra és b_ssza a csőrüket, hogy nem tudnak rólad semmit.:)
2016. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert a jó gyerekeket mindig ki kezdik
2016. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy nem beszélsz velük lehet azt gondolják, hogy haragszol rájuk. Legyél kicsit nyitottabb feléjük!
2016. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hiába próbálnék meg nyitott lenni, ha valamiért hozzájuk szólok, ilyen lekezelően válaszolnak.
2016. ápr. 12. 23:31
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Amellé, hogy nem hordasz magassarkút van benne egy jó nagy adag lenézés a "tucatok iránt". Lehet azért nem szeretnek, mert te meg lenézed őket és magadat meg különlegesnek tartod.

Nem állítom, hogy ez az oka, lehet tényleg csak a más stílusod miatt piszkálnak, ami semmiképp sem szép dolog, egy csapat fiatal elég gonosz tud lenni, ha akar (ilyenkor áltlaában mindig van 1-2 hangoskodó, akik az egész csapatot hergeli, a legtöbb esetben csak őmiattuk csinálja a többi) de mielőbb levetkőzöd ezt a "én nem vagyok olyan, mint a többi buta lány, mert én különleges vagyok" dolgot, annál könnyebb lesz.

2016. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem gondolom, hogy a kérdezőt kéne hibáztatni azért, mert a nála ostobábbak csicskának nevezik.

Kedves kérdező, ha te jól elvagy nélkülük, vannak barátnőid, minek foglalkozol azzal, hogy sugdolóznak-e, vagy szóbaállnak-e veled? Akarsz sminkről, cipőkről, ruhákról beszélgetni, vagy hogy mit írt a szomszéd Józsi fb-n a legutóbbi szelfijükről? Tényleg szórakoztatna ez téged?:D Észre sem kell venni, mit csinálnak, te maradj önmagad, légy velük udvarias és ennyi.

2016. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
40%

Féltékenyek mert olyan szép vagy.


De egyébként lehet hogy egyszerűen nem vagy szimpatikus nekik.

Az ilyenek álltalába a pláza cicák :D

Mindenkit kitagadnak csak az osztályba lévő "menő" alakokkal barátkoznak.


18/F ha érdekel ez bárkit is.

2016. ápr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Nem hibáztatom, de mivel egyikőjüket sem ismerem, érdemes objektíven nézni a dolgot. Egyik szempontból van egy visszahúzódobb, stréberebb lány, és igen, előfordul gyakran, hogy az ilyet kiközösítik.

Másik oldalon meg van van egy olvasni szerető csaj, aki különlegesnek és jobbnak tartja magát, azoknál, akik szeretnek magassarkút hordani. Gondolom ez látszik a hozzáállásán is, és nyilván nem tetszik azoknak, akikre nézve meg ez a viselkedés sértő.

Én csak a kérdezőnek akarok útmutatást adni, hogy lehet, hogy az ő hozzáállásában van a hiba, mert amúgy egy jó nagy adag "én vagyok a különleges hópihe, miért utálnak a szép lányok, a barátnőimet bezzeg nem utálják, csak és kizárólag engem" dolog, ami nekem sehogy sem szimpatikus. Nyilván utálhatják ok nélkül, hogyne, de ez a "nem vagyok tucat, nekem meg van mindenről a véleményem" dolog kicsit arra sarkallt, hogy a másik oldalt is megvizsgáljam.

Abszolút nem ritka fiataloknál az ilyesmi istenszindróma, de minél hamarabb leszokik erről valaki, annál jobban jár mindenki.

2016. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!