Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogy a tanárom...

Az normális, hogy a tanárom nem enged indulni egy versenyen? Mondtam neki, hogy neveznék és adtam a nevezési díjat erre azt mondta erre a versenyre nem megyek. Csinálhat ilyet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
dehogy normális. indulj persze, tegyél magasról arra, h éppen mit akar és mit nem akar. az ember esze megáll komolyan. de milyen verseny ez?
2016. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Az én tanárom azért nem engedett, mert "nem adja a nevem hozzám". :D
2016. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Iskolának kell indítania a és levelezős verseny, idegen nyelvű, matematika. Az a baj, hogy szóltam, a helyettesnek azt mondta, hogy "természetesen lehet ilyet. a kolléga biztos tudja ki érdemli meg a versenyt." Utána végigsírtam egy szünetet a mosdóban és a tanár még meg is kérdezte, hogy mi a bajom!
2016. ápr. 16. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy normális, és a versenyt nem kiérdemelni kell. Melyik versenyről van szó?
2016. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Pff jó nyomorék tanár az ilyen...Egyáltalán mi az, hogy ki kell érdemelni? Mégis mivel? :D Én beszélnék az osztályfőnökkel vagy valami nagyobb hatalmú tanárral, hogy ez most micsoda.
2016. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
ez elmebeteg simán, de csak tipikus tanári isten-komplexus. valahogy jelezd magasabb szinteken, ne hagyd magad.
2016. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
A szüleid szóljanak az igazgatónak. Hívják fel és menjenek be hozzá.
2016. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Bunkó a tanárod de nagyon.Ha te akarsz akkor nevezzél.Hanyas vagy matekból?
2016. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyan verseny amire nem engedett el, azt mondta, nem érdemlem meg. Abban igaza volt, viszont ebben, nincs voltam tavaly is eredményesen. Matekból kitűnő vagyok, Barbarossa kupa, a tanár az osztályfőnököm, igazgató helyettes egyetért vele. Köszi az eddigi válaszokat, miközben én itt siránkoztam nagymamám kiharcolta, hogy magántanárral nevezhessek. Bár nem mondom, hogy ez volt a várt eredmény, mert most el akar vinni a suliból.
2016. ápr. 16. 23:43
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
Engem mindig küld versenyre dicséretes 5-össel országos 3. helyezéssel
2016. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!