Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nagyon leégettem...

Mit tegyek ha nagyon leégettem magam a fiúk előtt az osztályomban és egyfolytában piszkáltak? (Mostmár azért nem, mert a legjobb barátnőm elmondta egy tanárnak aki lecseszte őket, de még mindig utálnak)

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretném ezt az egészet elfelejtetni velük mert nagyon rossz,hogy olyan szinten durván bántottak lelkileg,hogy azt halálomig magammal viszem még :(

Szeretném ha újra a régi lenne minden és senkinek nem lenne túl nagy problémája velem.



2016. ápr. 16. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem az osztályból van három feleségem és egy férjem. Plusz mindenki kihasznál minden egyes adandó alkalmat, ha valamit kétértelművé tud tenni.


Egy idő után ez a téma nálatok se lesz tabu, meg fuuujlány fuuuujfiú se nagyon lesz.

2016. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha egy fiú banda piszkál egy lánybandát akkor az egyik fiúnak bejön egy csaj (minimum)
2018. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!