Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy problémám a legjobb...

Van egy problémám a legjobb barátnőmmel. Nemrég összejött az egyik osztálytársunkkal és azóta megváltozott. Szünetekben egyfolytában vele van, mikor végre ketten vagyunk, akkor is odajön a fiú és megöleli stb. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma is például odaült hozzánk és mondtam neki, hogy ez az én székem, hozzon magának, ha le akar ülni. Erre a barátnőm mérgesen azt mondta, hogy ne ugráltassam őt. Vagy reggel mikor köszönök neki azt mondja, hogy előbb megöleli a barátját. Egyszerűen már irritál, hogy a fiú jön utána, mint egy pincsi kutya! Már mondtam neki, hogy mi a bajom ezzel az egésszel és azt mondta majd beszélni fog vele. Így is lett, csakhogy a fiú nem értette ezt meg és ugyanúgy követi mindenhová. Már nincs egy pillanat sem amikor kettesben tudnák lenni a barátnőmmel. Sőt a barátnőm valamelyik nap azt mondta, hogy: "Ha két ember szerelmes, akkor természetes, hogy megfogják egymás kezét, ölelkeznek és igyekeznek minél több időt együtt tölteni! Ez talán baj?" Én tényleg örülök a boldogságának, de az nagyon rosszul esik, hogy mindig róla beszél és mindig ő az "első". (én hoztam őket össze)Mikor beszéltem a fiúval és elmondtam neki, hogy tetszik a barátnőmnek azt mondta: "hát...ha akarod járhatok vele..." Szóval szerintem a fiú csak azért van a barátnőmmel, hogy ő boldog legyen. Nem tudom mit tegyek! A fiú egyfolytában ott van, a barátnőm meg engem szid le. Nem tudom meddig bírom még. Mit csináljak?

2014. máj. 20. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat legelején ez teljesen normális. Ha nem akarsz összeveszni a barátnőddel, akkor egyenlőre fogadd el, hogy a srác is ott van veletek a szünetekben.
2014. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez a kérdés nem ebbe a kategóriába tartozik!
2014. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszéld meg a barátnőddel hogy próbáljon valamit változtatni mert neked kellemetlen ez a helyzet és te is szeretnél kettesben lenni vele néha ha már barátnők vagytok. Egy kapcsolatban amúgy sem folyton egymás nyakában lógni még az elején sem.
2014. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!