Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek most? Nekem kéne...

Mit tegyek most? Nekem kéne megváltoznom?

Figyelt kérdés
Negyedikes vagyok. Alapjáraton jól kijövök az osztálytársaimmal, de van egy lány, aki körülbelül hetente egyszer-kétszer talál okot arra hogy belém köthessen. Belemászik a magánéletembe, hisz a kotnyeles anyja mindent elmond neki, amit az utcán hall... A tanárok kivételeznek vele, és így tömérdek versenyt "nyer", ezért a sok birka osztálytársam inkább vele barátkozik, mint velem. Soha nem szólok neki durván vissza, inkább hozzá se szólok, mégis ez van. Mindenkinek kibeszél engem, amikor csak tud, lecigányoz, (szőke vagyok PLS!) és a ruháimat is kritizálja, csak mert nem adid*s cuccaim vannak. A osztályos vagyok, a másik két osztállyal ritkán beszélek, de még így is jobban kedvelem őket, mint az osztálytársaimat. Jövőre szeretnék osztályt váltani. A B osztályban rengeteg kedves, de zárkózott és túl magabiztos egyén van, a C-ben kicsit kevesebb, okos, félénk, és igencsak pénzes diák van...Még nem vagyok biztos az osztályváltásban sem.. Mit tegyek?

2016. ápr. 16. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a kérdésed..De vágom miről van szó.. Azt tanácsolom, hogy ne halgasd el amit érzel...:) Mond azt amit a szived diktál! Ne hagyd hogy megtörjön.. Egyébként is..4-edikesek vagytok.. Nem ér egy szava sem...Majd 6-on fellül lessz érdekes mikor igazi barátok fognak körül venni.. Nem pedig csak érdek barátok!
2016. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!