Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jelentenem kéne ezt egy...

Jelentenem kéne ezt egy tanárnak vagy igazgatónak?

Figyelt kérdés

Nos, egy olyan személyről van szó,aki eléggé balhés.


Egy osztálytársamat és 2 évfolyamtársamat terrorizál,valamint folyton beleköt a kicsikbe.


Egy éve kezdett el így viselkedni,az előtt nagyon rendes volt.

Először csak mesélt,hogy eljár valami helyre,de akkor senki sem akarta elhinni. Majd elkezdett piálni,cigizni,pasizni (,k*rvulni,talán b*szni is),nem ír sose házit ,a dolgozatokra se tanul.

És kiderült,hogy mindenkit próbál egymás ellen fordítani.

De ez nem lényeges...



A LÉNYEG AMIÉRT FELTETTEM A KÉRDÉST:

Ez a személy az iskola parkolójában cigizik,az osztályteremben mindig az öngyújtójával játszik,abban leli örömét, hogy papírt éget,és hogy elsuhíntja a lángot emberek előtt. Egyszer majdnem felgyújtotta egy barátom haját,sőt másokét is. Piát is hozott be egyszer,amit tesi órán fogtunk és kiöntöttük a wc-be,nehogy itt bepiáljon aztán még mi visszük el a balhét...(ezt lehet nem kellett volna)

Sok diáktársamat bántalmazza testileg és lelkileg egyaránt.


DE! Régen én nagyon jóban voltam vele,és félek,ha kitudódik az,hogy én köptem be agyonver,vagy rámhívja a piás-drogos-cigis barátait.


Mi tévő legyek?



2016. febr. 16. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

"Egy osztálytársamat és 2 évfolyamtársamat terrorizál,valamint folyton beleköt a kicsikbe."

Eddig olvastam.

Igen.... Eléggé kéne....

2016. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenképpen szóljál egy tanárnak, ez nem normális...Mondd meg a tanárnak, hogy ne mondja el neki, hogy te köpted be, szóval a "tettest" ne tudja senki...vagyis érted...de mindenképpen szólj mert veszélyes lehet illetve már az.
2016. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen. Jelezned kell. a kérdés, hogy eddig miért nem történt még meg?
2016. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig azért nem szólt senki sem,mert egyrészt mindenki fél tőle,és a haverjaitól, másrészt mindig elhitette velünk azt egy-egy napra,hogy ő jó ember.

Harmadrészt pedig, a barátunk volt régen és nem akarjuk "elárulni"


De engem már egy ideje bánt ez a dolog,és szeretném ezt az egészet jelezni.


(Még régebben,az egész dolog csírájában jeleztük azt,az ofőnknek,hogy rossz dolgok fognak történni,ha nem tesznek ellene. De az csak még nagyobb bonyodalmat hozott,mert az illető rájött ,hogy mi voltunk a spiclik. )

2016. febr. 16. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Megverhetem? (:
2016. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amiatt szólj,mert gyújtogat,terrorizál,stb.

amiatt,hogy behozott piát szerintem görénység,mert mi is csináltuk egyszer és nem örültem volna ha valaki beköp.persze mi tök normálisak vagyunk egyébként,ezért nyílván más a helyzet.valamit találjatok ki amivel meg lehet fogni,pl ha véletlen füvet találnának nála,az instat kirugás,alattunk lévő osztályban volt ilyen.

2016. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Kiskorúaknál nem lehet sem alkohol, sem cigaretta, sem drog. Még közterületen a zsebében sem, nem hogy oktatási intézményben. Az iskolában tilos az öngyújtó is a gyereknél, éppen azért, amit te leírtál. Isten ments, hogy egy hülyegyerek brahiból és menőségből felgyújtson egy másik gyereket és örökre elcsúfítsa vagy megnyomorítsa. Ezt a tanári kar halálos komolyan veszi. Menj be a tanáriba és keress egy tanárt, akiben megbízol, ő nem fog elárulni téged sohasem, hidd el. Ő majd megbeszéli a többi tanárral, hogy a szemük legyen rajta a kis antiszociális osztálytársadon. Nekik nem a büntetés a céljuk, hanem, hogy kiderítsék, hogy a gyerek miért viselkedik így, meg van erre a megfelelő eszközük. Segíteni fognak az osztálytársadon, csak merjétek jelezni nekik a problémát.
2016. máj. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!