Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mondanátok egy-két jó visszasz...

Mondanátok egy-két jó visszaszólást?

Figyelt kérdés

A hétvégén anyukámmal elmentünk vásárolni, és vettünk magaknak melltartókat. Elég nagy a koromhoz képest a mellem. Holnap 5. órában tesi lesz és hát úgye át kell valahogyan öltözni, és az osztályomban vannak olyan lányok akik mindent rögtön észrevesznek, és ha tehetik tesznek rá megjegyzést. Szerintem ki fogják szúrni, hogy én melltartót hordok. Nem vagyok az a fajta aki hagyja magát, nem tűröm ha mások bántanak (lehet, hogy rosszul neveltek, nemtudom:D). És az lenne a kérdésem, hogy ha mondjuk azt mondanák hogy "fújj te már meltartót hordasz..meg hogy: bögyöske.." stb..(volt már rá példa). Amúgy elég éretlennek tartom az osztályban a lányok többségét. Na de van valakinek valami jó ötlete hogy miket tudnék visszavágni?

12/L



2016. ápr. 24. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az is szégyen ha nőiesedsz?Egyszer majd irigykedni is fognak ha neked nagyobb ;)
2016. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát engem nem zavar. Engem az zavar mikor piszkálnak.:D
2016. ápr. 24. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

-kezd el borogatni és akkor talán neked is megnő. pl


az a lényeg,hogy ne védekezz egy percig se,hanem támadj vissza.

otthon írj egy listát az ellenséges lányok gyengéiről és ilyenkor az orruk alá dörgöd ha kóstolgatnak.

2016. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Juj ez jó ^.^ köszi:D hát gyengéiket nem tudom, nem szoktam velük foglalkozni. De az egyik csont vékony másik elég testes.
2016. ápr. 24. 21:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy az nem gáz, ha sima hétköznapi fehér melltartó?
2016. ápr. 24. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"bögyöskére" mondhatod "laposka" ,...de mondhatod bármelyik cikizésre, "hogy ha majd egyszer nővé kezdesz válni , neked is ki fog nőni".


A következőt csak annak mond aki nem akar leszállni rólad. " Ha nem kukid van , akkor lehet hogy neked is kifog majd nőni"

2016. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezjó:) köszii
2016. ápr. 24. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell visszavágnod. Az mindig több feszültséget szül. Higgy nekem. Nekem mindig sokkal nagyobb volt a mellem mint a környezetemnek, már 11 éves koromtól.
2016. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

"Nem kell visszavágnod. Az mindig több feszültséget szül."



Szívem szerint én is ezt írtam volna , viszont Buddha bölcsességével szerintem még a felnőttek közül is nagyon kevesen rendelkeznek.


Nem szeretem én sem a konfliktust , a feszültséget, de rájöttem, hogy előbb meg kel tanulnunk megvédeni magunkat .

Előbb egy erős "egot" kel kifejlesztenünk, aztán utána már belső konfliktus nélkül meg tudjuk tenni , hogy "nem vágunk vissza".


Nagyon sok ember csak azért nem vág vissza mert nem akar konfliktust, fél a konfliktustól.


Viszont ezzel az a baj , hogy legtöbbször a konfliktust ezzel nem ússzuk meg, mert önmagunkkal leszünk konfliktusban, önmagunkkal harcolunk.

No és ez gyakran rosszabb ,mint nyíltan felvállalni a másik emberrel a konfliktust.


Tapasztalatom szerint inkább nőkre jellemző jobban , hogy "szívükkel" akarják megoldani a konfliktusos helyzeteket. Ezért nagyon sokan ,csak tűrnek , csak tűrnek, aztán egyszer csak robban a bomba.


Félre ne érts, ...ezzel nem azt akarom mondani ,hogy minden problémás helyzetnél vissza kéne vágni, harcolni , feszültséget kéne generálni.


Ha belső konfliktus nélkül megtudjuk tenni, hogy ráhagyjuk a másikra ha provokál bennünket , és ezután "leszáll rólunk" , akkor ez bőven elég.



Viszont vannak olyan helyzetek is amikor így kívülről nézve egyértelműen azt érezzük, hogy most már akit provokálnak annak kéne megvédenie magát.

2016. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondtam hogy nem kell visszavágnia. Én 12 évesen 75B-s melltartót hordtam, utána átlagosan 1-2 évente egy kosárral nagyobbat egészen H-ig. Aki a nagyobb melle miatt cikizi, az igazából irigy, ez nyilvánvaló. Na most, ha erre még rátesz egy lapáttal és visszavág neki akkor méginkább szembesül az osztálytárs, hogy ő a fejletlenebb, laposabb. Ezzel máris olaj került a tűzre. Szerintem ha szóba kerül, mondani kell hogy nekem ez kényelmes, majd te is hordasz biztosan. Egyszerűen rá kell hagyni. A nagyobb mell mindig irigyeket vonz, ezt tapasztalatból tudom. Érdemes őket ártalmatlanná tenni és nem felhergelni.


27L

2016. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!