Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mondanátok egy-két jó visszasz...

Mondanátok egy-két jó visszaszólást?

Figyelt kérdés

A hétvégén anyukámmal elmentünk vásárolni, és vettünk magaknak melltartókat. Elég nagy a koromhoz képest a mellem. Holnap 5. órában tesi lesz és hát úgye át kell valahogyan öltözni, és az osztályomban vannak olyan lányok akik mindent rögtön észrevesznek, és ha tehetik tesznek rá megjegyzést. Szerintem ki fogják szúrni, hogy én melltartót hordok. Nem vagyok az a fajta aki hagyja magát, nem tűröm ha mások bántanak (lehet, hogy rosszul neveltek, nemtudom:D). És az lenne a kérdésem, hogy ha mondjuk azt mondanák hogy "fújj te már meltartót hordasz..meg hogy: bögyöske.." stb..(volt már rá példa). Amúgy elég éretlennek tartom az osztályban a lányok többségét. Na de van valakinek valami jó ötlete hogy miket tudnék visszavágni?

12/L



2016. ápr. 24. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy "kussolj" jó hanglejtéssel simán megállja a helyét. Engem azzal piszkáltak, hogy nagyon korán jött meg.Aztán azzal, hogy szőrös voltam ( fehér bőr/fekete haj). Aztán cici/popsi.. Csak éld túl. Ügyesen ! : )
2016. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igaz ez már régen volt, de köszi a tanácsot! Tényleg köszi, hasznát veszem majd még;)
2016. jún. 24. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!