Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szólnátok, ha az osztályot...

Mit szólnátok, ha az osztályotokban lenne egy nyomi csaj, aki egyik napról a másikra elkezdene csinosabban öltözni?

Figyelt kérdés

Elég sokan utálnak az osztályban, van pár ember, akik mindig beszólnak a kinézetem miatt, mert szerintük alapból ronda vagyok és erre még rátesz egy lapáttal, hogy nem merek normális ruhákat hordani, amikben látszik az alakom és még nyáron, 40 fokban is hosszú farmerban és fekete pulcsiban járok...Vagyis eddig igy volt, de megismertem egy fiút, aki valamiért nem itélt el rögtön a kinézetem miatt és elhivott randizni. És mióta vele igy alakulnak a dolgok, úgy döntöttem, normálisan akarok kinézni, egyrészt hogy neki is jobban tetsszek, meg másrészt én is unom már, hogy nem merek még szemspirállal se megjelenni sehol, mert egyből úgy érzem, mintha mindenki rajtam röhögne, milyen szánalmas, ahogy próbálkozok és közbe más lányok körülöttem smink nélkül, kócosan is jól néznek ki, én meg mint valami tanyasi..Viszont félek, hogy akkor az osztálytársaim még jobban cseszegetnének. Egyszer volt olyan még 9.-ben, hogy felvettem nyáron egy rövid nadrágot, de ahogy megláttak, elkezdtek cseszegetni, hogy milyen szép lábaim vannak, csak majdnem megvakultak, mikor meglátták (mert nagyon nagyon fehér a bőröm..), meg hogy hót szexis, ahogy járás közben remegnek a sonkáim (miközben nem is vagyok kövér). Szóval el se merem képzelni, mit szólnának, ha mondjuk szoknyába mennék, vagy elkezdeném sminkelni magam..

Szerintetek is nagyon ciki lenne? Vagy igy érettebb fejjel már nem is foglalkoznának vele, mi van rajtam? (most 11.-esek vagyunk)


2016. ápr. 27. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
-.-"" Miért törődsz egyáltalán más véleményével? Van egy fiú, összejött vele valami, annak akarj tetszeni, ne a kedves osztálytársaidnak.
2016. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 elwera ***** válasza:
90%

Remélhetőleg ennyi idősen már nem olyan hülyék, hogy ilyeneken szórakozzanak.


Én néha kiülök napozni, csak így szoknyában és akkor nem lesz olyan fehér a lábam. Ezt te is megteheted jó időben.

2016. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

miért lenne cikis? nehogy már ezeknek a suttyó parasztoknak adj a szavára egy fikarcnyit is


öltözz úgy, ahogy szeretnél, vagy sminkelj úgy, ahogy jónak látod, most vagy fiatal, most kell ezeket kihasználnod


egyébként sürgősen ajánlom az iskolaváltást

2016. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy hülye beidegződés, hogy a fehér bőr nem szép. Engem is csesztetett vele mindenki, aztán húsz évvel később a napozósoknak olyan a bőrük, hogy tíz évvel tűnnek öregebbnek nálam :D
2016. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Ha elkezdesz adni magadra, azt magadért meg a barátodért teszed nem értük. Pontosan semmi közük hozzá és kezeld is őket úgy mint akik annyit érnek.


Ha gondolod küldhetsz pár képet és én elmondom az elfogulatlan véleményem rólad.

2016. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ott van az a srác, akinek tetszel. Talán szeret is. Jól érzed magad vele. Ő meglátott benned valamit, amit a többi X gyökér közül egyik sem. Rá koncentrálj. Az ő véleménye számítson.

Ne mások véleményére adja! Ne olyanokéra akik nem is ismernek. Pláne ne olyanokéra, akik még csak meg sem akarnak ismerni!

Tudod mivel lehet az ilyen gyökereknek a legjobban visszavágni? Azzal, ha boldog vagy. Ha látják rajtad az őszinte boldogságot, az őszinte örömöt. Ennél semmi sem fogja jobban idegesíteni őket. Mert ha nem lesz olyan, akit cseszegethetnek, akkor el kell kezdeniük foglalkozni a saját szánalmas kis életükkel. És majd rádöbbennek, hogy mennyire üres.

Szóval felszegett fej, mosoly, ne lássák rajtad, ha fájnak a megjegyzéseik. És próbálj boldog lenni azzal a sráccal, aki meglátta benned az értéket!

2016. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Javítás: "Ne mások véleményére adj!" helyesen :)

Még valami! "Nyomi"... Ilyen szavakat soha ne használj magadról! Még névtelenül sem.

Inkább olyanokat, hogy szerény, visszahúzódó, kedves stb. Ne alacsonyítsd le önmagadat! Mert nem vagy "nyomi".

2016. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak önbizalom kérdése. Vedd fel, ami tetszik, tegyél fel olyan sminket, amiben jól érzed magad és kész! Az számít legkevésbé hogy mit mondanak...ha cikiznek kérdezz vissza, hogy nekik semmi se jó?


Meg kell tanulni, hogyan kell lesz arni (már bocsánat) mások véleményét. :)

2016. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Fehér a bőre! Úristen, és akkor mi van?

Egy európai ember színe fehér, nem barna maradjunk ennyiben. Ezek a kis sulis taknyok még azt hiszik, hogy műszempillával születnek és alapozós bőrrel, a fiúk meg izomhegyekkel és páva hajjal.


Ne foglalkozz velük, mondjanak amit akarnak. Nekem is hasonló volt a szitum, csak az enyém fordítva, szemüveges voltam és vékony, egyből kiszúrták ha beparfümöztem magam, vagy papucsban mentem. Megszóltak hogy milyen vékony vagyok, és milyen kicsik a melleim. Én is mindig pulcsiban voltam, farmerben, sportcipőben a legnagyobb melegben is. Rühelltem az egész osztályt és jobban utáltam őket mint ők engem.

Később rájöttem, hogy nem kellett volna foglalkoznom azzal amiket mondtak, mert csak magamnak okoztam keserűséget.

Szarj a pofájukba, öltözködj úgy ahogy neked tetszik, soha ne másnak akarj megfelelni!

2016. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Fehér bőrű Tom Felton is,még is vonzó


[link]

[link]


Szép fehér bőre volt a filmekben is szóval csak irigyek

2016. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!