Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak en vagyok ilyen erzekeny...

Csak en vagyok ilyen erzekeny vagy ez teljesen normalis? Mas is van ezzel igy?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.es es az osztalyomban hatalmas a klikkesedes. Van ketto fo csoport : menok es nyomik. En nagyon sokaig a menok kozott voltam, nagyon szerettek de jott egy uj "meno" lany es mindent elrontott. Elvette az osztalybeli legjobb baratnomet , szetoszlatta a kialakult csoportunkat es mindent elrontott. Most meg en egy teljesen mas tarsasagba mentem at es semmi pletykat vagy valamit nem mondanak el nekem. Annyira rosszul esik es e miatt mar szorongok is. De mar ez nagyon regota megy. Mar az elmult par hetben kezdett elmulni de most ujra elojott. Nagyon rossz. Kerlek titeket segitsetek. Tudtok valami jo tanacsot adni hogy mit csinaljak? Hogyan szarjam le h nekem nem mondanak el semmit?

2016. ápr. 29. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Pletyka megvonás kezdelek sajnálni,ja nem.

Tudod a pletykák amúgy se pozitív dolgok,főleg ha nem valósak.

2016. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek ennél már csak szarabb lesz. A leírtak alapján arra következtetek, hogy neked alapjáraton az új lánnyal van bajod. Ha tudsz akkor próbálj meg nála egy fokkal jobb lenni. Amúgy meg ilyenekért ne szorongj, mások komolyabb dolgok miatt készülnek ki. Ja és még valami. Olyan, hogy nyomi nincs csak a közkedveltek teszik őket azzá.
2016. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utalso igen igazad van abban h nyomik nincsenek es en sem szeretem ezt a szot de csak igy tidtam jellemezni. Es ha igen az uj lany nem a szivem csucske de megis ugy kell viselkednem mimtha olyan joba lennenk mert o is nagyon meno es nem akarok onnan elszakadni. De kezdek. Es ez faj.
2016. ápr. 29. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Oh, te szegény, látom az a problémád hogy bekerültél a nyomi csoportba, ahová már a pletykák se jutnak el.

De sebaj, az internet aranykorát éljük, jobbnál jobb neked való oldalak vannak:

[link]

[link]

Ne legyen nagyobb gondod az életben.

2016. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gunyolodo valaszokat kertem .Ha bantja csorodet a bajom akk nem kell "tanacsot" adni mert az ilyen fajtara nem vagyok kivancsi.
2016. ápr. 29. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van a négyesnek. Az ilyen "menő" csoport tagjai az intelligencia szint aljai is egyben. Látszik is, hogy ki lettél túrva, valamint ahogy leírtad az egészet szintén árad róla, hogy nuku IQ az egész banda, téged meg bánt, hogy ki lettél túrva. Én csak az értelmes emberekkel álltam szóba, tehát egy 30 fő körüli osztályból volt 1-2 barátom. Mi voltunk így 3-an és a "menők" akartak ugye kötekedni, de mikor már századjára is az volt, hogy hárman csak szánalmasan néztünk rájuk, akkor feladták végre. Számomra az összes ilyen ember, mint a kérdező egy szánalom. És igazából csak azok képesek megjavulni, akik úgy járnak, mint a kérdező. Mert most per pillanat én vagy az aljadék, de lehet pár hónap múlva leesik, hogy miről pofázok és akkor már is megérted, hogy igazam van/volt/lesz. Ennyi.
2016. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szval szerinted egy szanalom vagyok utolso?!
2016. ápr. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!