Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi számít iskolai erőszaknak?

Mi számít iskolai erőszaknak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi már az is ide tartozik, ha lelkileg bántják a másikat vagy csak a fizikai bántalmazás?
2016. ápr. 29. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha leöntenek benzinnel és meggyújtanak.
2016. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legközelebb ilyen megjegyzéseket tarts meg magadnak kérlek.
2016. ápr. 29. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Öcskös, az elsőnek igaza van. Pitiáner dolgokkal nem fognak foglalkozni tanárok, hivatalos személyzetek sem.
2016. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsém volt olyan suliba járni, ahol kőkeményen jelen volt mind2 és egyik se számított semminek :D

Én mindig azt mondom az a hibás, aki állja, r**adékok minden suliban vannak és megváltozni sem fognak, szóval egyszerűen meg kell tanulnia az áldozatnak kezelni a helyzetet, ha megtöri a dolog, de ha nem töri meg alapból is valószínűleg már egy nyámnyila, ha kifogják, akkor tulajdonképpen mindenhol ezt fogja tapasztalni, persze felnőttek között más lesz, de soha nem fog érvényesülni és maradandó károkat okoz.

Soha nem voltam nagydarab kamasz koromban kifejezetten sovány voltam ráadásul szemüveges, de mindig nagy volt a pofám és ez mentett meg az ilyen helyzetektől, nem k***a anyázni kell, mert akkor agyon vernek, csak oda szólni, akár még viccesen is, nem egyszer bejött nálam 6x nagyobb bukott tehenekkel szemben is.

2016. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Először is öcskös?? Képzeld lány vagyok. Másodszor nálunk foglalkoznak a tanárok ilyenekkel. Szerencsére viszonylag normális iskolám van csak az évfolyam egyik legrosszabb osztályát sikerült kifogni. Meg vannak a problémáim de kinek nincsenek, meg oldom ha nem mindig egyedül, de sikerül nem ez miatt tettem fel a kérdést.
2016. ápr. 29. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fogják sehol az életben ápolgatni a kis lelkedet, mert ezek mindennapi dolgok és másoknak sokkal nagyobb problémákkal kell megbirkózniuk, mint hogy nem jönnek ki jól egy másik emberrel.


Ha nagyon hivatalosak akarunk lenni akkor mindkettő. Ha valaki minden reggel odaül melléd és elkezdi mondogatni azt, hogy "csokoládé" majd ha te elmész ő megy utánad akkor már az is zaklatás. Ugyan így van azzal ha lehülyéz, vagy szidja az anyád.


Az tartozna a verbális bántalmazások közé, ha valami olyan miatt csúfolna ami születésedtől fogva elkísért. Bőrszín, vallás, etnikai csoport, vagy valami fogyaték.

-ez a "lelki" rész.


Fizikainak pedig ha szánt szándékkal ér hozzád. Ha meglök vállal (vagy hasonló) arra mondhatja, hogy véletlen volt.


Mind pár gyerek közé állítani kellene valakit aki tanúsíthatja, hogy elhangzottak vagy megtörténtek a dolgok. És egész nap pereskednének az egész világon minden rossz szóért. Ezért inkább csak legyintenek rá az emberek.

2016. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!