Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hallottam, hogy az egyik fiú...

Hallottam, hogy az egyik fiú azzal fog megszívatni, pár lány hatására, hogy eljátssza hogy tetszem neki, aztán így éget be. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Hallottam, mikor egy csapat az osztalybol, akit annyira nem kedvelek, arrol beszelnek, hogy a fiu suliban eljatssza hogy bejovok neki. Gondolom kedves lesz, segit, stb. Ti hogy reagalnatok? Hagyjam hogy bokoljon stb aztan ne engedjek tobbet, vagy hasznaljam ki a kedvesseget, vagy az elejen razzam le, vagy esetleg mikor probalkozik kozoljen vele, hogy tudom, mi all mogotte?


Koszi a segitseget! 


13/L



2016. máj. 8. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a plebsnek akar imponálni.

Tiszta film.

2016. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Játsz vele, használd ki, sőt esetleg vedd rá valami hülyeségre és hozd nyilvánosságra utána :D égesd be a p***ba, az ilyen csak ebből tanul.

Kérj tőle valami ciki képet (ne meztelent meg ilyen hülységek, mert az gáz nem vicces) utána rakd ki Fb.-ra és írd alá mi volt a célja...

2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan az első próbálkozás után leráznám vagy legalább hidegen viselkednék vele :D Visszautasítanám a segítséget, a bókra egy sima kösszel reagálnék, aztán gy tennék, mintha nem is történt volna meg, stb.

De ha kedves akarsz lenni vele, mondd meg, hogy tudod, de azt is, hogy mekkora szemétláda

2016. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Huuuu, koszi ezt a sok gyors valaszt! :) leginkabb a beegetes hasznalna amugy a nagy egojanak, amugy sem valami fenyes a kapcsolatunk... multkor is egy eleg durva ugy miatt vittem fel az igazgatohoz, most fegyelmije lesz. Gondolom ez a "hala" erte...
2016. máj. 8. 12:03
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Én rögtön az elején hidegen, nem bunkón, de távolságtartón közölném, hogy bocsi, de ezt a fogadást el fogod veszíteni, próbálkozz mással.
2016. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Szerintetek esely sincs arra, hogy "udvarlas" kozben megkedveljen? Mert lehet hogy en vagyok a hulye, de egy kicsit tobbet erzek iranta...
2016. máj. 8. 12:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de valószínű te vagy a hülye :D Nagyon romantikus és filmbe illő lenne, de nem valószínű. Úgyhogy inkább ne hagyd magad, csak még nagyobb eséllyel tud beégetni
2016. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mond azt amikor kezd közeledni hogy ne haragudj de menj arrébb mert nincs jó illatod. Valamit nagyon odapattintani neki..
2016. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem azok, akik azt mondják, mondja meg neki...nagyon naivak.

Nem fogja érdekelni, annál inkább fog próbálkozni.

Kicsit arra haosnlít, mint amikor az Amerikai pitében a lány volt a trófea...

Szerintem igenis vedd fel a kesztyűt

2016. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy reagálnék, ahogy, de mi nem vagyunk egyformák.

Szóval én játszanám az elérhetetlen naiv lányt... megkérném millió meg egy segítségre (de úgy, hogy ne tudja lemondani).

Éreztetném vele, hogy meg kell tegye ha meg akar hódítani, és sose érnék rá. Vagyis elvileg ráérnék, aztán meg lelépnék.

szerintem te is játssz a férfiak fiúk szabályai szerint...

mindjrát jövök csak felfortt a víz :D

2016. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!