Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális ez az egész?

Normális ez az egész?

Figyelt kérdés

6.osztály októbere óta járok új iskolába, most 7-es vagyok.

Teljesen más ez az iskola. Eleinte szerettem, probáltam pozítív lenni. Azonban most, hogy már régebb óta ott vagyok, az egész egyre rosszabb lett.


Először kedvesek voltak, de aztán utálatosan viselkedtek, aki meg nem viselkedik úgy, az oedig le se totojáz.


A durva, hogy először azt hittem, olyanok mint a régi oszt.társak. De kiderült, hogy nem.

A régi osztályomban sem voltam valami menő, de visszakívánkozok oda.

A teljesen más, hogy ez egy ,,züllőtt'' osztály. Tudom, röhejesen hangzik, de tényleg ez az igazság.

A volt osztályomban aki visszabeszélt a tanárnak, rosszhírű volt, azt messziről elkerültük, és nem vágytunk velük lenni. Itt pedig az osztályban kb. 8 visszaszólos gyerek van, meg kb. 12, akik ilyen böszmékkel barátkoznak...

Akkor még nem is beszéltem a nyolcadikasokról. A régi iskolám tele volt nyugodt, kedves csajokkal, itt meg tele van olyanokkal, akik úgy viselkednek, mint a 4 évesek + káromkodás.

Az egyik legszomorúbb, hogy ismertem párat innen (nyolcadikost), és nem voltunk rosszban, sőt, most pedig idióta divatozós, viselkedni nem tudó ember lett belőlük. És ha rámegyek a Facebook profiljukra, a legrégebbi képükön egy kedvesnek, szeretnivalónak, nem divatmajomnak tünő lány van rajtuk, és ami lett belőlük...



2016. máj. 5. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos normális.
2016. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább hétköznapi mint normális
2016. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!