Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál az egyik tanár?

Utál az egyik tanár?

Figyelt kérdés

A töri tanárunk szerintem gyűlöl engem. Mikor mondjuk valaki mást feleltet szóban, alig mond el valamit, meg látszik, nem is érti, mit beszél (amikor a tanár visszakérdez egy-egy mondatára vagy kifejezésére, hogy el tudja-e a saját szavaival mondani, már nem is tudja, mit mondjon, stb), még is az ilyeneknek simán ad mondjuk egy 4-est vagy legrosszabb esetben is 3-ast. Én meg akármennyit tanulhatok, mindig talál valami hibát a feleletemben, régebben folyton belekötött, hogy csak a füzetből tanulok, a tankönyvbe bele se nézek. Azóta a tankönyvet is át szoktam olvasni párszor, de a tanár szándékosan olyan dolgokra is rákérdez, amikről mondjuk szó se volt. Egyszer egy olyan dátumot kérdezett, ami a tankönyvben egy kis kép alatt volt igy tök mellékesen megjegyezve, egyáltalán a tananyagban sem volt benne, meg órán se esett róla egy db szó sem. Csak igy érdekességnek volt ott vagy nem tudom, és ezt kérdezte és nem tudtam, erre elkezdi, hogy ez egy gyenge 3-as. Meg irásbeli dogáknál is olyan, mintha direkt úgy igazitaná a ponthatárokat, hogy nekem nehogy jobb jegyet kelljen adnia. Amikor kiosztja a dogákat, folyton igy mondja, hogy hát látta, hogy ez meg az a kérdés nem igazán ment senkinek, de nem akart mindenkinek rossz jegyet adni, úgyhogy arra adott részpontokat, meg illyesmik. És végül mindig úgy jön ki, hogy én pontosan a 3-as meg a 4-es közötti ponthatáron leszek. 1 pont kéne legalább a 4-eshez...

Ráadásul órán is állandóan engem szólongat fel, mások telefonoznak meg beszélgetnek, de rájuk se hederit, én meg egyszer egy pillanatra kilesek az ablakon vagy próbálok minél észrevehetetlenebbül ásitani egyet, erre már egyből észrevesz és mondja, hogy ha unatkozok, menjek ki felelni, hátha attól felébredek. Meg volt olyan, hogy kérdezett valamit az osztálytól, természetesen megint engem szólitott fel, hogy válaszoljak, én meg nem tudtam és azt se tudtam, egyáltalán merre keressem a térképen, erre elkezdett azzal poénkodni, hogy tudom-e, merre van Észak..

Egyszer próbáltam vele beszélni ezekről, mikor ugyanazon az órán engem meg egy másik gyereket is feleltetett és az fele annyit se mondott el, mint én és neki igy adott 4-est, nekem meg egy "gyenge 3-ast", és kérdeztem, hogy miért. Következő órára úgy jött be, hogy most megmutathatom, milyen okos is vagyok és megint megfeleltetett. Aztán a következő 2 órán is..


2016. máj. 14. 22:40
 1/2 anonim válasza:
100%

lehet hogy ismerlek! az elején biztos voltam benne csak a végén bizonytalanodtam el.

ha rád szólt mikor összekötötted a hajad akkor tuti tudom ki vagy! ha nem akkor csak ismerős helyzet :)

2016. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Na hát én olyan szakiskolába járok kunhegyesen, ahol pl: ha ezt velem valaki megcsinálná, vagy esetleg mással is tuti jó leoltanám, már volt is rá példa, és soha nem buktam meg, meg semmi, de tuti nem hagynám, tuti, hogy jól beégetném vagy leoltanám, vagy szívnám utána a vérét!

Na jó azért nem vagyok ilyen idióta, de azt is tudom, hogy azért ezt nem minden iskolába lenne egy ilyen következmények nélkül, egyébként kb közepes tanuló vagyok

2016. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!