Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanár pikkel rám....

Az egyik tanár pikkel rám. Hogy nyerjem vvissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
A biosz-föci tanárom rajtakapott h puskazok. Pedig jóvagyok bioszból és föciből. És mmég soha nem is puskaztam. Másoknál is volt pár gyanús fecni, de épp engem vett észre. Most emiatt pikkel rám. Mit tehetek

2015. nov. 29. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát pl ne pukázz legközelebb, kérj elnézést. Próbálj meg szóban felelni, úgy bizonyíthatod, hogy puska nélkül is megy. Ha lehetőséget ad kiselőadásra akkor jelentkezz, légy aktív az órán.


Én is így voltam a kémia tanárommal, de engem nem érdekelt a történet hisz következő évben nem tanított már.

Van egy másik tanár is akit nem nagyon szívlelek de eszembe se jutna olyanokat csinálni amit fentebb tanácsoltam, úgy sem maradok itt tartósabb ideig az a 4 év gyorsan elrepül, és így is lett már a szalagavatón is túl vagyunk.

2015. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz, elvégre vet csak egy tanár, ráadásul nem is fog 4 évig tanítani! Hetente 2 órám van vele :-)
2015. nov. 30. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!