Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 3 majdnem 4 éves kislánynak...

3 majdnem 4 éves kislánynak milyen ajándékot lehet venni?

Figyelt kérdés

Osztályfőnökömnek szeretnénk ajándékot venni, mivel maradt ki pénz gondoltam a lányának is vennénk valamit. 3éves, néhány hónapon belül 4.

Mivel nincs a közelemben ilyen korú kisgyerek érdekelne, hogy mégis mit lehetne adni a kislánynak :)


2016. máj. 20. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Nekem 4 éves unokahúgom van. Ő most imádja a Jégvarázst, mindennek örül, aminek köze van ahhoz a meséhez. :D Próbáljátok kideríteni, hogy mit szeret a kiscsaj. Nálunk most a puzzle is fut, nagyon szeret vele játszani, meg az ilyen logikai játékokkal, amik kicsit már komolyabbak. :) Plüssöket is szereti és a Barbie babákat is kezdi mostanság megkedvelni. De akár valami aranyos kis rucit is vehettek, unokahugicám azoknak is tud örülni a kora ellenére. :) Nem tudom mennyi pénzt szántok rá, de remélem ezzel tudtam egy kicsit segíteni. Sok sikert az ajándékkereséshez! ;)
2016. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Színes lapozgatós mesekönyv kevés szöveggel, sok képpel meg hercegnővel.


Kifestőkönyv.

2016. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez most ballagási ajándék vagy ilyesmi? Akkor szerintem nem illik a kislánynak ajándékot venni, költsétek a maradék pénzt is az ofőre. Vegyetek neki egy színházjegy-utalványt, könyvet vagy valami ilyesmit. Az a gyerek semmit sem adott nektek, fölösleges megajándékoznotok. Ott vannak arra a szülők meg a rokonok.
2016. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem ballagunk, viszont ebben az évben választunk új szakot a következőre, és új tanárt is kapunk.

szeretnénk megajándékozni a kislányát is, nyilván ha nem imádnánk a tanárt neki sem készülődnénk már 2 hónapja :D

karácsonykor is tettünk apróságot az ajándék mellé a lányának, és örült neki :)

pénz van bőven a biztonság kedvéért többet szedtünk, én is ruhán gondolkodtam először, de tegnap betévedtem egy játék boltba, ahol megfogtak a puzzlek, viszont nem voltam biztos benne, hogy ennyi idősen is érdekelheti a gyerekeket :)

köszönöm a válaszokat :)

2016. máj. 21. 14:09
 5/5 anonim válasza:
Jó ötlet lesz a puzzle szerintem! Legalábbis nálunk nagy az öröm, ha azt kap! :) De hát minden gyerek más! :)
2016. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!