Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 9 éves kislánynak, aki még...

9 éves kislánynak, aki még kislány is és nagylány is milyen ajándékot ajánlanátok? (karácsonyra vagyok ötlet nélkül)

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

vannak egész jó kifestő könyvek is, amiket akár felnőtteknek is lehet adni.

de akár sima könyvet is vehetsz neki. elég sok van a korosztályának íródva. én pl thomas brezina fiúk kizárva könyveit nyúztam ennyi idősen.. de jacqueline wilson, vagy akár meg cabot gyerekeknek szóló könyvei is jók lehetnek.

de igazából te ismered,hogy miket szeret csinálni. esetleg el is lehet vinni a játékboltba, és megvárni mire mutat rá(magától). aztán amikor nincs ott, megveszed neki.

2015. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

meg vannak ilyen műanyag cuccok amikből karkötőt lehet csinálni az is jó lehet.

vagy üvegfesték készlet?

2015. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kreatív szettek is szóba jöhetnek, legalábbis ha van ilyen indíttatása. Ez az a kor, amikor imádnak mindenféle ékszereket csinálni, odaadni egymásnak, létezik erre kismillió variáció. Fonal, gyöngy, gumigyűrű, stb.
2015. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Hülyék vagytok?


:D:D


Okostelefon, Furby, vagy valami menőbb óra.


De még egy szép ruhának is több értelme van

2015. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hülyék vagytok?" Tehát ez az a beszólás, amitől falra mászok. Egyáltalán, hogy jössz te ahhoz, hogy lehülyézz valakit. Szánalom.. Okostelefon 9 évesnek? Meg drágább óra? Csillagvirágszál.. ő csak 9 éves. Nem szerintem mindjárt vegyenek neki egy Iphone 6 plus-t egy Orex órát, és egy Loui Vitton táskát is nem? Meg egy Chanel parfümöt. Menj már! Istenem az ilyenektől falra mászok..


Na de, hogy én is mondja valami jót. Én 9 éves koromban nagyon szerettem a LEGO-t. Én azt mondom, hogy nem kell egyébként felesleges dolgokat venni neki, de ez jó. Ha már nem tudtok tényleg semmit, akkor egy ruha utalványt, vagy ilyesmi. c:

13-14/L

2015. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4# èn magamból kiindulva írtam az első kèt választ. 9 èvesen egy könyvnek örültem volna a legjobban,meg valami kreativ dolognak.(ezeket is kèrtem mindig)

egy szèp órára pl 19-20 èvesen kezdtem egy vágyni,előtte hidegen hagyott.

mindenki más. nem èrtem mièrt lennènk hülyèk,csak mert nem valami elektronikai cuccot javasoltunk. a furbyhez szerintem 9 èvesen már nagy.

2015. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyerekbarát kozmetikai csomag. pl. színes ajakbalzsam, testpermet, körömlakk, csinos hajpánt, bizsu
2015. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Az mi hogy " kislány is és nagy lány is " ?
2015. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy Claieresbe nézz be!

Nem nyúlhatsz mellé semmivel, ami onnan van és kislánynak kell! :))

2015. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as: a 9 éves az olyan, hogy kislány is, még cicák, cuki dolgok játékok, babák, szerepjáték de már nagy is, titkos napló, zenék ilyenek. Kisgyerek is és kiskamasz is.
2015. dec. 12. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!