Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van két osztálytársam akik...

Van két osztálytársam akik gyakran szórakoznak velem, miért?

Figyelt kérdés

Nem beszélnek csúnyán rólam, hanem én vagyok a tárgya a poénkodásuknak, a távolból mindig hallom a vezetéknevemet hogy rólam beszélnek. Van hogy csak rájuk nézek és rögtön összesúgnak, orbitális hülyeségeket. Máskor ülök a padban arra felé halad el és benyög nekem valami vicceset ami néha sértő, vagy hülyeségket kérdez közben röhög.

Amikor megkérdezem azt mondják csak viccelődnek, ne vegyem komolyan, de egyszerűen idegesít.

Ok nélkül kötnek belém.

Ülök velük szemben és ok nélkül mondják a baromságaikat, nem tudják az 1 méterre lévő embert piszkálni, de persze engem kell. Hiába mondják nekem azt hogy ez nem baxtatás én annak érzem.

Mással ilyet nemcsinálnak még azzal se akit utálnak az osztályból, őt csak a háta mögött.

Mondhatnám azt hogy azért mert csendes vagyok, de vannak más visszahuzodo emberek is és velük nem basakodnak kizárólag velem. Mindig megtalálnak az ilyenek.


2016. máj. 26. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és reggel kézfogáskor, köszönéskor mindig röhögnek és folyton a vezetéknevemen hívnak.
2016. máj. 26. 15:10
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami extra vezetékneved van?
2016. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szimplán ilyenek. Ne törődj velük. Mondd el, hogy zavar. Veled nincs semmi baj. Ne érdekeljenek.
2016. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alain Delon ***** válasza:
3-ra: Igen is törődj velük. Kezdd el te is szívatni őket valamivel. Találj ki valami poént. Akár valami humoristától is kölcsönözhetsz ilyeneket. Én is szoktam ilyet.
2016. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is szórakoznak, lány létemre, mintha a haverjaim lennének, a lányok az osztályból tök pipák rám, meg ilyesmik, visszaszólok nekik, röhögünk, ennyi. De van olyan, mikor nem szeretem, ha baromkodnak, megmondom nekik, ilyenkor hozzám nem szólnak, szóval azért elvagyunk. :) Ne zavarjon ez, csak biztos unatkoznak, vagy nincs semmilyen témájuk, ezért csesztetnek állandóan. :)
2016. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!