Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » HELP! Van 2 osztálytársam...

RedJohn80 kérdése:

HELP! Van 2 osztálytársam akik szórakoznak velem, és hiába vagyok nagyon ideges, nem merem őket megütni. Nem értem, miért?

Figyelt kérdés
mindkét gyerek 1 évvel idősebb nálam, magasabbak és erősebbek is. Tudom hogy egyik sem tud verekedni,mindkettő csak csapkodna az ökleivel.én viszont sokat gyakoroltam,pont erre készülvén hogy megmutatom nekik, tudom hogy gyorsabban, pontosabban és technikásabban ütök mint ők.Egyszóval volna esélyem.de ennek ellenére van bennem valamilyen gát, ami miatt képtelen vagyok megütni őket, és csak leblokkolok és remegek.Ez miért van, illetve ezt hogyan tudnám megszüntetni?

2014. nov. 20. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Tudom a verekedés nem megoldás, de ha tényleg bántanak állj eléjük ne gondolj semmire csak a gyakorlatra....De szerintem ezt meg lehet oldani másképpen is.
2014. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Szerintem keress magadnak egy baratot aki jol egyezik veluk es kerd meg hogy mondja meg nekik hogy fejezzek be.ha nem megy szolj az osztalyfonoknek.de legelsosorban kell latniuk annak a kettonek hogy nem felsz toluk es hogy nem vagy gyava.
2014. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A problémáddal felhívhgatod az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred Telekom vagy T-mobile számról hétfőtől szombatig 9-21 óra között. Itt segíthetnek, hogy rájöjj, mi miatt piszkálnak, és hogyan tehetnél ez ellen kevésbé erőszakos módszerrel.
2014. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
42%
szerintem ez az EMBERSÉG hogy nem tudod megütni a másik embertársadat ami nem sok embernél van meg sajnos.. egyébként meg ha megütsz valakit a "filmekben" (csak példaként) a megütött elszalad mert megijed viszont a valóságban ez pontosan nem így van mert szerintem ha megütnéd valamelyiket tuti hogy visszaütne.. tehát szerintem nem érdemes.. viszont szád az van és vissza tudsz szólni olyat amitől lehet h meg se tudnak szólalni
2014. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
ja és soha ne szólj az osztályfőnöködnek!! abból hidd el soha nem sül ki semmi jó.. meg egyébként is mit tudna tenni tuti nem vallanák be hogy szórakoznak veled..
2014. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szólj mindenkinek! az osztályfőnöködnek,anyádnak,apádnak,tesódnak...nagyanyádnak,ükapádnak....MINDENKINEK!LEGINKÁBB a család segítőnek de szuper ötlet ha valóban az ifjúsági sos tanácsadót hívod.Előbb utóbb segíteni fog valaki csak minden esetbe szólj!Az a jó ha minél több ember tudja,hogy problémád van.Ha bezárkózol és magadba folytod minden dühödet,félelmedet azzal tönkreteszed magad.Az " ellenséged" ezt észre veszi hogy padlón vagy és még jobban fognak bántani! Gondolj csak arra ha olyan embert bántanának akit Te nagyon szeretsz-mit tennél?Remélem segítséget kérnél! ( ha megvédeni nem tudod)

Végül hosszú távon az önvédelmi sport a legjobb megoldás!Ott bátorrá válsz és még okosabb leszel!

SOK SIKERT AZ ERŐ LEGYEN VELED! :)

2014. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a leghatásosabb, ha legközelebb bántani akarnak, ne várd meg, hogy megüssön. A katonai megnevezése a "megelöző visszaütés",ezt kell ilyen esetben alkalmazni. Például az állát, nem megütni,hanem balkézzel meglökni, hogy a támadó egyből a földre kerüljön. Biztos lehetsz, nem fog vissza ütni. És amire össze szedi magát, nyugodtan menj el. De arra nagyon vigyázz, ahova esni fog, ne legyen semmi veszélyes tárgy, ami edetleg komolyabb ütést okozhatna. Légy nyugodt, nem fog soha többé kezdeni veled .
2022. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!