Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy csaj akivel nem...

Queen_hungary01 kérdése:

Van egy csaj akivel nem vagyok jóban, és folyton néz, már idegesít. (lány vagyok én is) nem leszbi meg én semxd (bővebben lent) Miért néz?

Figyelt kérdés
Na szóval úgy van, hogy pl. ma az egyik barátnőmmel leültünk egy padra, és ott volt az a csaj, aki mindig bámul kb 5 méterrel arrébb tőlünk... folyamatosan csak figyelt... már ott vagyok hogy megfogom kérdezni, hogy MIÉRT?! nagyon nagyon idegesít már! Miért kell ennyit bámulni? Egyébként hetedikes vagyok, ő nyolcadikos! Köszönöm előre is a válaaszt!

2016. máj. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik. De ha tudod, hogy mindig bámul, akkor ezek szerint te is mindig bámulod...
2016. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én csak ránézek, úgymond rápillantok... de ő meg annyira bámul... meg a barátnőim is mondják, hogy már megint néz.. mindig csak néznekxddd
2016. máj. 26. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem leszbikus?
2016. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát csak gondolom, de kitudjaxdddddd
2016. máj. 27. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki 😊 Csak akar rád nyomulni ezért csak távolról csodál 😀
2016. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*csak nem akar
2016. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mááárxddd
2016. máj. 27. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle, kérdező? A kérdés kiírása után is sokat nézett téged a lány?
márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!