Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jobb suli és nagyon kevés...

Jobb suli és nagyon kevés csaj, vagy rosszabb suli sok (jó) csajjal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most fogok menni középsuliba, angol-informatika jellegű.. Na ma volt nyílt nap, és egyáltalán nem volt egy csaj se, pedig szeretnék barátnőt. De van sokkal közelebb egy olyan iskola, ami szintén informatika szerű, de alapból médiával foglalkozó iskola, ahol tele van sok csajjal akik még jól is néznek ki.. 14/F

2015. okt. 8. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Sok csajos sulit válaszd, hidd el az info orakat ott is jol leadjak, érettségi meg mindenhol ugyanaz.. minden suliban, tehat igy-is ugyis jol fogsz haladni az anyaggal. Viszont bonuszban rengeteg lannyal jarhatsz, a masikban meg nem.
2015. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Alapból az lenne a tervem, hogy programozás meg ilyesmi lenne az egész szakmám, és kimennék majd amerikába kb 5 évre..
2015. okt. 8. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted csak a suliban lehet csajozni?
2015. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Hát leginkább ott, hidd el ha angol-infot ad a csajosabb suli is akkor az jo alap lesz, mivel majd inkabb az egyetemet kell megvalasztanod jobban, ott fogsz igazan programozast tanulni. A középiskolai suliban elég alapoktol fogjatok kezdeni, csak azért tudom mert a fiam is angol-infora járt középsuliba. Középsuliba majdnemhogy mindegy melyik suliban tanulod az infot, érettségi mindenhol ugyanaz, tananyag ugyanaz.
2015. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha jól tanulsz és jó helyre kerülsz, majd jönnek a csajok. Gyenge fos sulival nem sokra mész.
2015. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ezen gondolkodtam. Most még 8.-ban van vizsga informatikából, amivel több esélyem van a jobbik suliba menni mert nem vagyok egy jó tanuló, átlagom eddig 3-as volt, de most jobb jegyeket hoztam év elején, mint máskor. Amiben több a csaj, azzal együtt vannak cigányok is, de a jobbik suliban egyáltalán nincs. Vannak azért ott stréberek, meg elég furcsa stílusú emberek, de az meg nem zavar.
2015. okt. 8. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos mentek majd haverokkal szórakozni, és ott ismerkedehetsz, házibuliban is...nekünk a suliban alig volt ember, aki egmyással járt, pedig nagy suli volt.

És több osztálytársam meg más suliba járóval járt..ez nem akadály.

2015. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7-es, ez jogos. Igazából nem olyanok vannak ott, akik csak tanulnak, hanem aki nem olyan mint amilyet leírtam az előző válaszomban, azok igaz hogy cigiznek meg minden, de attól függetlenül semmi bajom nincs velük és érzem, hogy a bulis dolgok sem lesznek akadályok. Köszi ezt a választ.
2015. okt. 8. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sok csajos, de rossz középiskolába jártam anno. Soha egy fiúnak sem sikerült felszednie csajt az osztalyabol, mashonnan meg persze volt, akiknek igen. Egyetemen meg nem csak az volt a baj, hogy hianyoztak a matematikai alapjaim, hanem az is, hogy nem tanultam meg tanulni korabban, mert kicsik voltak az elvarasok. Persze, hogy ugyanaz az erettsegi, de az erettsegi amugy is vicc kategoria, egy jo suliban sokkal tobbet vatnak el annal.
2015. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igaz. Inkább most a tanulás és később a csajok, de akkor a jobb suli lesz és közben meg majd ismerkedek. Köszi a gyors válaszokat.
2015. okt. 8. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!