Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehet egy tanár, ha 3...

Mit tehet egy tanár, ha 3 igazolatlanom van, és év végéig nem igazolom?

Figyelt kérdés

Három igazolatlan órám van, és az orvos nem tudom, hogy igazol-e áprilisi hiányzást.... Persze ha igen, akkor kérek tőle igazolást, de elég reménytelen :( Az ofőm mostanában nem normális, ő nem nézné el, az a célja, hogy szivasson most mindenkit úgyhogy ki van zárva, hogy elengedné a dolgot. Mit tehetnék?

Köszi!



2016. jún. 7. 18:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy az ofő azt mondta, nem ad bizonyítványt, ha nincs igazolva :/
2016. jún. 7. 18:57
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

nem kellet volna lógni...és úgy legyen ahogy "ofő" mondta

ha nem tetszik a suli menj katonának vagy melózni

2016. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor lesz 3 igazolatlanod, nem lesz belőle semmi, 10nél lenne gond.
2016. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Életemben egyetlen egyszer sem lógtam iskolából, nem értem miért kell egyből dobálózni, remélem jól esett. Mind 3 nap beteg voltam, csak nem mindenkinek olyanok a szülei, hogy egy hányással, lázzal orvoshoz viszik. Na, nekem olyanok a szüleim, hogy akkor vinnének orvoshoz, ha félig meghaltam. Úgyhogy, kedves aranyos válaszoló, nem lógtam, és ezért nincs orvosi igazolásom... Bár igazából nem is értem, hogy miért magyarázkodom egy ismeretlen kötekedőnek :D


Utolsó válaszoló: Köszönöm! Akkor nem kell aggódnom? Mert hallottam olyasmiről is, hogy feljelentés történhet, ha nincs igazolás, és az meg biztos halál számomra...

2016. jún. 7. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:

3 igazolatlan.. kit érdekel :D


Dehogynem ad bizonyítványt, mondd meg neki, hogy ne fenyegetőzzön olyasmivel, amit nem tehet meg.

2016. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, 10 igazolatlannál teszik meg az első lépéseket, 10 alatt nincs gond, max a magatartásod romolhat, de az meg kb senkit nem érdekel.

Az ofőd nem tud mit tenni ezzel, ne aggódj. Ha meg mégis próbálkozna, nyugodtan szólhatsz az igazgatónak.

2016. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam, sokat segítettetek! :) Már előre félek, ofő lenyúzza a bőröm, de hát ha tényleg nem teheti meg, akkor fuck this shit :D Köszi!:)
2016. jún. 7. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:
3 igazolatlant senki se néz sehol se, se továbbtanulásnál, se munkahelyen, sehol sem... Szülővel írass igazolást! Bizonyítványt meg köteles kiadni, feleslegesen fenyegetőzik... bár sztemazért mondja, mert nem akar igazolatlant adni... de ez is benne van a munkájában...
2016. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na várjunk csak, három NAPRÓL beszélünk, vagy három ÓRÁRÓL? Ha nap, akkor az órában már bizony 10 felett van, viszont én úgy tudom, hogy szabálysértési eljárás csak 30-tól, családi megvonás meg 50-től van. De 10 felett értesíteni kell az iskolának a gyámügyet, de nagyobb baj nem lesz belőle, csak kimennek, és megígértetik, hogy nem fogsz lógni. Ha három ÓRÁRÓL beszélünk, akkor ennyi sincs. A bizonyítványt mindenképp megkapod, ez csak üres fenyegetőzés, ilyen nincs, hogy igazolatlannal nem kapsz bizonyítványt, persze a bizonyítványba beírják, hogy hány igazolatlanod volt. És a magatartás jegyed hármas, vagy akár kettes lehet, de az igazából senkit nem izgat, ha középiskolás vagy, akkor meg főleg nem.
2016. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30 óra alatt nem lehet semmi gond.
2016. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!