Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedik így a tanárom?

Miért viselkedik így a tanárom?

Figyelt kérdés
Órán mindig jelentkezek olyankor nem szólít fel. Amikor nem nézek oda mindig figyel de ha oda nézek elfordítja a fejét. A többi lánnyal teljesen másképpen viselkedik viccelődik és beszélget velük de amikor én oda megyek elmegy onnan vagy nem figyel rám és ha mondok valamit mintha ott sem lennék.És ha kint álok a folyosón akkor el megy a másik oldalra és kerül engem. Fiatal férfi tanár 29 éves. L/16

2016. jún. 4. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy kicsit belezúgva? Mert akkor lehet, hogy látja rajtad, és így próbál eltávolítani magától, hogy neked is könnyebb legyen, plusz nehogy valami atrocitás legyen belőle.
2016. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belé zúgva
2016. jún. 4. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Még csak nem is tetszik?
2016. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sok lánynak tetszik de nekem nem.
2016. jún. 4. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De mégsem tanárként közelíted meg, plusz nekem soha se tűnt fel, ha egy tanárom nem néz rám, vagy nem beszélget velem, legalábbis nem zavart, szóval nekem is rögtön az volt az első benyomásom, amikor olvastam a kérdést, hogy arra akarod kihozni, hogy tetszel neki. :D Amit ugye általában akkor érdekli az embereket, ha nekik tetszik az az illető.
2016. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért volt furcsa mert év elején még felszólított órán vagy oda jött velem beszélgetni meg hülyéskedett de most meg teljesen más a többiekkel meg normális
2016. jún. 6. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Rossz vége lesz ennek :D
2016. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tettél semmit, ami miatt máshogy viszonyul hozzád? Nem mondtál valamit vagy viselkedtél valahogy, ami miatt más veled?
2016. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem
2016. jún. 8. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, félreértett valamit valamikor, vagy közömbösen viselkedsz vele, ezért ő is ilyen veled, nem tudom.
2016. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!