Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Esti érettségire akarok...

Esti érettségire akarok jelentkezni .23 éves lány vagyok és ruházati eladó a végzettségem.3honapig foglalkoztatnak mivel nem kell utánam járulélkot fizetniük. Le szeretnék érettségizni.27évesen fejezném be. Több eséjem van munkát találni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ruházati eladó a szakmám és én is estin szeretném letenni az érettségit.

Hova valósi vagy?

Amúgy szerinte igen, több esélyed lenne.

2016. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Én is leszeretném tenni és nekem is eladóim van csak nem vesznek fel, mert mindehova megkövetelik a pénztárt, és én oda meg nem akarok menni. S főleg nem utcát söpörni a munkaügy által. Erőssen gondolkodom az érettségin, de egyesek meg azt mondják, hogy felesleges...
2016. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeptembertől jelentkezek szerintem több esély van munkát vállalni mivel lassan követelmény
2016. jún. 15. 11:23
 4/8 A kérdező kommentje:
hány évesek vagyok ?
2016. jún. 15. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok és még életemben nem dolgoztam, sőt félek is tőle. :( Az érettségi egyesek szerint " felesleges" de hát én nem így érzem, mivel már a jó tanfolyamok is elvárják meg ugye követelmény is, ahogyan írod. Most elakarnak küldeni közmunkára, de semmi kedvem sincsen hozzá, inkább erősen gondolkozom az érettségin.
2016. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Veszprémben élek, dobtak is be lapot, hogy lehet menni beiratkozni. Én csak azt bánom, hogy nem jelentkeztem, vagyis jelentkeztem csak ne tudtam senkitől könyvet szerezni...Munkahelyen meg közölték, vagy suli, vagy meló, mert nem tudnak elengedni heti 2 nap..:(
2016. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Tatabányán élek amúgy
2016. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell 4 évet járnod...én két év alatt tettem le az érettségit, ugyanúgy eladóként végeztem előtte, mint te. Utána még elvégeztem egy emelt szintű okj-s képzést, meg egy nyelvtanfolyamot.Ha Bp-en élsz, akkor tudnék iskolát ajánlani.
2016. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!