Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért gyűlöl az osztálytársam?...

Miért gyűlöl az osztálytársam? 15F

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen semmivel nem ártottam neki. Ha kérdezem mi a baja velem azt mondja mert hülye vagyok. Persze másképp is szokott fogalmazni. Még riválisának sem mondanám magam hisz ő az egyik legjobb tanuló velem ellentétben aki gyenge közepes. Szerencsére nem szekál meg nem szedi el a pénzem meg ilyesmi csak egyszerűen nem bír elviselni ha a létezésemnek hangot adok. Szerencsére idén végzek az általánosban. Úgyhogy többé nem valószínű hogy összefutok vele.

2016. jún. 16. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
mert ő egy fogyatékos :@
2016. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Keruld el messze az ilyen nyomorult embereket , ha basz**na vàgd orba ùgy h eltörjön neki! De utàlom az ilyen fèrgeket , rèszvètem...
2016. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy idegbeteg pszichopata.
2016. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Nyilván mivel ötös tanuló a tanárok is szeretik. Próbáld meg elkerülni. Ne akarj bevágódni és bizonyítani neki. Sajnos öntelt. Ahhoz, hogy kijózanodjon az kell, hogy le legyen győzve, vagy helyre legyen rakva. (=el kell valakinek magyaráznia neki, hogy attól még, hogy egy két tantárgyból jobb, ugyan olyan ember mint a többi.)


Ha jó sportoló vagy megpróbálhatod valami ilyesmiben legyőzni.

2016. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bánt akkor egyszerűen sz*rd le.Nem kedvelhet mindenki mindenkit.
2016. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemsokára vége a sulinak,valószínűleg többé nem fogod látni,akkor miért problémázol ezen? Pláne,hogy nem bánt. Senki nem tökéletes,nincs olyan ember akit mindenki szeret. Valaki úgy is mindig lesz,akinek nem leszel szimpatikus. Ugyanúgy,ahogy neked is van/lesz olyan,akit egyszerűen nem bírsz elviselni.

Tudom,hogy pl engem sokan kedvelnek,de mégis vannak olyanok,akik már attól rosszul lesznek ha meglátnak vagy meghallják a hangomat. Nem kell velük foglalkozni,amíg békén hagynak.

2017. máj. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha kérdezem mi a baja velem azt mondja mert hülye vagyok."


Akkor ezek szerint a többi osztálytársát is utálja, akik nem jobbak közepesnél? Nem hinném, ha olyan okos, akkor lehetne annyi esze, hogy rájön, hogy nem a tudásoddal van a baja.

2017. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!