Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miről beszélgessek vele?...

Miről beszélgessek vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és ősszel gimnáziumba megyek. Az egyik leendő osztálytársam akit még nem ismerek, megkért, hogy találkozzunk, hogy megismerkedjünk. Miről beszélgessek vele? Milyen témákat hozzak fel? Magamról már meséltem neki, hogy hány testvérem van stb. Félek, hogy csak csöndben nézni fogjuk egymást. Tudtok segíteni?

2016. jún. 24. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hova jártatok suliba, hobbik, kedvenc zenék, filmek..
2016. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ő mit tervez a vakációra, és aztán mond el neki, hogy te mit fogsz csinálni.

Kérdezgesd,ahogy az első is írta hobbikról, hogy ő miket szeret csinálni.

Aztán jöhet egy kis bemelegítés a jövő évi suliba, és beszéleghettek a tantárgyakról, hogy ő miket szeret, te miket szeretsz, s ha minden jól megy, akkor kisegíthetitek egymást, stb.

Szerintem egy első találkozásra ennyi bőven elég lesz, és aztán majd magától jönnek a dolgok. :)

2016. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jún. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!