Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell nekem humán tantárg...

Miért kell nekem humán tantárgyakat tanulni, amikor én épitészmérnők akarok lenni? Kit érdekelnek a királyok. Meg az a sok nyelvtani elemzés amikor nincs is hasznuk. Ráadásul tele van a történelem hazugságokkal!

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 20:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Akkor ne tanuld, egy gonddal kevesebb.

De utána ne szóld le a leendő megrendelőt, hogy milyen hülye, azt sem tudja, hogy statikailag megvalósíthatatlan, egy történészprofesszornak igazán lehetne ennyi magához való esze. Mert ő meg a fizikát nem tanulta egyáltalán, hiszen minek is neki?

(előre, ifjak, legyetek ti is szakbarbárok, általános műveltség nélkül, mer' az a jó buli!)

2016. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Fizika elég fontos ..nem ok nélkül
2016. júl. 12. 20:34
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Építésznek nagyon sokoldalúnak kell lenni, foglalkozni kell humán dolgokkal is a műszaki dolgok mellett, szociológiával is. Rajzolj sokat, mert az is nagyon kell.

Egy nagy építész: Kós Károly

[link]

[link]

rajzolj, fess most nyáron ráérsz

[link]

[link]

2016. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
tudomány terén,alap ,fizika több ágra terjed..
2016. júl. 12. 20:36
 5/26 A kérdező kommentje:

3-mas!

Persze tudom,de ott tervrajz kell

2016. júl. 12. 20:40
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
#1 általános műveltségből nem mindenkinek lehet megélni.
2016. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

1-es'

Nem beszélve arról ,hogy a gazdag emberek mint tudomány által lettek gazdagok:)

2016. júl. 12. 20:42
 8/26 A kérdező kommentje:
1#-es! És ami nagyon fontos szerinted hogy jött létre az autó? a helikopter? és számtalan elektromos műszaki dolog? ha? talán a történelem tantárgytól ered,mert erősen kétlem barátom
2016. júl. 12. 20:50
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

hányadikos vagy?

a tervrajzot meg kell ám tervezni, skiccpauszon, el kell tudni mondani az építkezésen, lerajzolni a szakmunkásoknak krétával egy kőre, mi a feladat- szóval NAGYON kell a szabadkézi rajz. Nagy építészek mind gyönyörűen rajzolnak. A tervek feldolgozása megy csak gépen.

Olyan a rajz az építésznek, mint szónoknak a beszédművészet. Az építészet a tudomány, a technika és a művészet között foglal helyet, mind kell...

Renzo Piano rajzai

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9#

Rajzolási készségem jó:) gyerekként is imádtam rajzolni,de itt már tervrajz van modernebb változat amit számítástechnika segítségével tudsz tökéletesíteni az ember :)és gyorsabb ,sok időbe tellene szerintem szabad kézzel

2016. júl. 12. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!