Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érettségizhet valaki 11....

Hogy érettségizhet valaki 11. -esen?

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársamról kiderült, hogy most érettségizett év közben. Mármint úgy mindenből, nem csak előrehozottja volt. Pedig általánosban mindig bukásra állt, meg utána elment egy iszonyatosan gyenge gimnáiumba, egy kéttannyelvűs osztályba, szóval elvileg mikor én 9.-es voltam, ő 0.-os vagy mi, tehát ha én most voltam 11.-es, ő még csak most volt 10.-es. Mondjuk úgy hallottam, utána átment valami kisegitő iskolába vagy mibe.

Szóval nem értem, hogy tudott most leérettségizni? Egyáltalán Magyarországon lehetséges ez, hogy 10.-ben vagy 11.-ben érettségit kapjon valaki? Nem akarom őt megkérdezni, mert utáljuk egymást és csak egy másik volt osztálytársunktól tudtam meg, de ő se tudja, hogy csinálta..


2016. júl. 16. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha tényleg nem tanulsz,tényleg kisegítőbe találod magad,nekem elhiheted.

Kísegitő iskolások ,nem hulyék szimplán lusták vagy nem akarnak tanulni,és azt hiszik róluk hogy hulyék,de meglehet ezt csinálni ha tanárok sajnálnak:)

2016. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én szerintem simán megtudtam volna csinálni 10.-ben, bár nem jártam kisegítő iskolába :'D Egyáltalán nem nehéz a középiskola 4 éves tananyaga... Még csak kifejezetten okosnak sem kell lenni hozzá. Én 4 éven át magoltam és csak azokat a dolgokat tanultam meg ténylegesen érdekeltek is engem, azokból pedig kevés volt.
2016. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akár tavaly vagy idén is mondhattam volna, hogy megyek érettségizni? :D Én erről nem is tudtam..
2016. júl. 16. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm, most kapcsoltam utólag, hogy ha jól tudom, akkor nem olyan régen hoztak valami rendelet, ami miatt már csak infóból és nyelvből lehet előrehozott érettségit tenni. Viszont ez előtt elvileg más tantárgyakból is lehetett, csak nem volt megszokott dolog.
2016. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy csak nyelvből meg infóból lehet, akkor neki hogy lehet meg a komplett érettségije? o.o
2016. júl. 16. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Letette az osztalyozvizsgakat, aztan erettsegizhetett.


En is tettem osztalyozovizsgat, hogy ne kelljen bejarnom par dogunalmas angolorara.

2016. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!