Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan, akit életében...

Van itt olyan, akit életében legalább 1szer kirúgtak a sulijából (gimiből/általánosbó)? Mennyire volt ez nagy trauma?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 16:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*általánosból
2016. júl. 29. 16:55
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Engem

Egyáltalán nem volt nagy trauma :D helyette mentem estibe tök jó volt 3-4 napot kellett járni és 2-re kellett bemenni

Leérettségiztem (okos jófej tanárokat kaptam) és ugyanolyan érettségim van mint bárki másnak

ja és tesire se kellett járnom :D

2016. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
jah és én a gimiről beszélek
2016. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Még koleszból is. Mindenhonnan. Munkahelyről is rugtak már ki. Lol.
2016. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
És erre kedves 2# még büszke is vagy?
2016. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

En nem jartam be, mert unalmas vacak volt az egesz.

Tankonyvekbol megtanultam a anyagot otosre, 1-3 olyan tanarom volt, akiknek kiemelkedo volt az eloadasmodjuk, jo jegyzeteket lehetett naluk kesziteni. De igazandibol, ha szigoruan nezem akkor 1 fo, de az o orai is mint kesobb kiderult egy 80-as evek beli tankonyv alapjan keszultek.


Jobban jartam volna, ha kiraknak a logasok miatt, mentem volna estire es mellette mar dolgozhattam volna teljes munkaidoben.


Az iskola nem engedte, hogy a tesom es en magantanulok legyunk - ugyebar penztol estek volna el.


Ui.: valoszinuleg az en erettsegim lett az evfolyamban a legjobb... 88% a leggyengebb.

2016. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

2-es vagyok és nem vagyok rá büszke de nem is zavar.. csak azért rúgtak ki mert nem jártam be... be nem szerettem a tanárok nagyrészét

de ígyis jó ember lett belőlem jó munkával külföldön (na nem a mosogatós padlósikálós alja munkával...)

2016. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
92%-os! hogyhogy téged kirúgtak? A mi középiskolánkban mindig arra hivatkoztak, hogy azért nem rúgják ki az XY személyt, mert akkor nem vennék föl máshova. Mindig ez volt a duma, pedig meggyőződésem, hogy sokkal gonoszabb és kegyetlenebb emberekkel volt tele az osztályom, mint akármelyik börtön.
2016. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

"de ígyis jó ember lett belőlem"


Mit értesz jó ember alatt? Jó ember az, aki a jó emberekkel jó. És ha gonoszkodni vágyik, akkor azt visszaadja az őt/másokat szivatóknak. Te soha ne bánts olyan embert, akiről tudod, hogy rendes. A kevésbé rendes gonoszkodó emberekre koncentráld az erőd.


Amúgy szerencséd van, én sem a tanáraimmal, sem az osztálytársaimmal nem voltam megelégedve.


És ha tényleg jó ember vagy, és tényleg olyan okos, hogy 92%-ban jó válaszokat adsz, akkor külön gratulálok neked! De nem azért dicsérlek meg, hogy abbahagyd, te mindig maradj ilyen! :)

2016. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

a jó ember alatt azt értettem hogy tisztességes rendesen dolgozó felnőtt lett belőlem nem egy linkeskedő alak aki azt se tudja mit kezdjen az életével

de szeretek segíteni másoknak és ha tudok mindig segítek


egyébként már legelső nap kb az osztályfőnököm közölte velem hogy utál és mindent megtesz hogy eltávolítson (tudom hogy nehéz elhinni a szüleim is alig hitték el...) aztán ellinkeskedtem sokat nem jártam be gyűltek az igazolatlanok stb.. és a vén k**rva csak elérte hogy kitegyenek a szüleim előtt sajnálkozva majd amikro senki nem látott vigyorgott rám...


egyébként estin végeztem el fizetősön.. mehettem volna a legrosszabb suliba is (nappali) ahova mindenkit felvesznek és senkit nem dobnak ki... de valahogy nem akartam olyan közegbe olyan emberek köré kerülni

2016. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!