Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A testbeszédben ez mit jelent?

A testbeszédben ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Suliban néztünk egy elég ijjesztő öldöklős filmet, mögöttem ült egy fiu (akinek elméletben bejövök, nem tudom nem is érdekel) és a barátnőm szólt, hogy ellléggggé furcsán ül a gyerek. Szétterpesztett lábakkal ami a fiuktól megszokott csak a fenekemet nézte és röhögtek a haverjaival. Én hátra kaptam a fejem amire persze röktön "normálisan" viselkedtek. Aztán néztük tovább a filmet. Jött egy elég csúnya rész aminél felhúztam a lábam a székre ráhajtottam a fejem a térdemre és becsuktam a szemem (eléggé beszartam...) ezt észre is vette a fiu és utána odahajolt hozzám hogy megijesszen viszont valahogy éreztem hogy mintha megakarna "ölelni" hátulról oldalra akartam nézni és hát majdnem elcsattant egy csók aztán a haverjaival elkezdtek röhögni és beszólaogadtak hogy "mivan félsz?" meg egyéb beszólások... A film után odajött a gyerek és hát egy elég érdekeset mondott: "a popodon láttam hogy be vagy szarva!" na én erre kb. pislogtam csak aztán utána röhögött eggyet és elment. Aztán most így nyáron állandóan hivogat különböző indokokokkal. Szerintetek belém van zúgva? Én többnyire gyűlölöm...

2016. aug. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Éretlen hülyegyerek, ezt jelenti..
2016. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

De cukiiiii hát hány évesek vagytok ti? 12-13?

Mert ha igen, akkor kisanyám, mosd ki a szádat...

A testbeszédben meg nem jelent semmit, mert a testbeszéd elemzés nem ebből áll, bejössz neki, a haverjai előtt meg menőzni akar/t. kész.

2016. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is iskola.
2016. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Öhh,ne haragudj,ha be is jössz neki,szerintem az kisfiús tőle hogy "menőzéssel" akarja leplezni,de őszintén,a leírtak alapján tiszteleten meg bunkó volt,szerintem csak hagyd,pláne ha többnyire gyűlölöd is.
2016. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, de eléggé nagy idióta lehet. Ha felhív, majd mond ezt neki, még akkor is, ha a téged érintő rész nem teljesen illik rád:


"A folytonos piszkálásaiddal, beszólogatásaiddal teljesen megutáltattad magad velem, már ki nem állhatlak. Először semmi bajom nem volt veled, még járni is hajlandó lettem volna veled, de az undorító ocsmány kiábrándító viselkedéseddel, és a haverjaid előtti menőzéseddel teljesen kiábrándítottál magadból. Nem tudom, hogy tényleg bejövök-e neked, de undorító, hogy egy fiú így közeledik egy lányhoz. Egy fiú sem csúfolja azt a lányt, akivel össze akar jönni. Ezzel a gáz viselkedéseddel szúrod el azt, hogy összejöhess lányokkal. Hol láttál te olyat, hogy a pasi csúfolta azt a nőt, aki tetszett neki? SEHOL! Ez csak a te röhejes ku*va gáz viselkdésed, egyedül te lehetsz annyira szerencsétlen, hogy úgy lejárasd magad a csajok előtt a haverjaid kedvéért, hogy ne legyen egy barátnőd sem! Röhögök rajtad te szerencsétlen kis szar."


Te pedig legyél erős kérdező! Tudd meg, hogy SOHA nem lesz rendes, ha mégis annak látszik, akkor azt direkt csinálja, hogy te rendesnek hidd őt. Mással akkor is gonosz lesz és kegyetlen. Az ilyen nem csak az osztálytársai életét teszi tönkre, de felnőtt korában a munkatársai életét is! Nem érdemelnek az ilyenek egy nőt sem.


Az idézőjele rész mindenképp mond meg neki. Ha máshogy nem, facebookon írd meg neki, mert ha telefonba mondod, hibázhatsz, vagy nem vesz annyira komolyan. Ne, ne várd, hogy ő írjon rá, vagy ő hívjon fel. Egyszerűen csak úgy küld el neki azt, mait írtam. Akár most azonnal. Jelöld ki, és másold be.

2016. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!