Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet egy ilyen emberen...

Hogyan lehet egy ilyen emberen kiigazodni?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban, aki már kilencedik óta engem szekál folyamatosan. Neki hála más osztálytársam is elkezdett cs*sztetni és hiába próbálom megvédeni magam, nem működik. Szerintem itt az a gond, hogy kilencedikben elég visszahúzódó és csendes voltam (mármint még most is az vagyok, de akkor jobban az voltam) és valszeg ezért szálltak rám. Sajnos akkor mindenféle gúnynevet rámakasztottak és már nem tudom egyiket sem semmissé tenni.

A lényeg, hogy ez a srác komolyan mondom nem normális. Mindenért kiröhög, a ruháimra tesz megjegyzést (nem túl jó minőségiűek mivel nincs ennél jobbra pénzünk). Folyton azzal kezd el hencegni, hogy neki már több barátnöje is volt (na ja, tipikusan olyan ember akire a lányok csak ragadnak) és azzal is szekált, hogy nekem soha sem volt. Okkal nem volt még egyébként, de ezt most inkább hagyjuk. Egyébként én ezt nem érzem cikinek. Volt már pár lány akivel szemeztünk, de tovább soha sem jutottunk, de mindegy, mint mondtam, most nem is ez a lényeg.

Egy utolsó lúzernek lettem kikiáltva és mindig mindennel cikiz. Konkrétan volt olyan, hogy hallottam, hogy ott volt mellettem fél méterrel és úgy beszélt ki (gondolom direkt csinálta...) pár osztálytársammal, hogy mekkora nyomorék vagyok és milyen szánalmas és siralmas a kinézetem (tény és való, hogy nem vagyok egy adonisz, de azért annyira rondának sem mondanám magam..)

Volt, hogy amikor mentem az osztályba, ő véletlenül akkot jött ki és véletlenül rálépett a lábamra és véletlenül lökdösött. Vagy amkor meglátott, rögtön átkiabált az osztályton, hogy "na itt a leggázabb ember akit valaha láttam".

Egyszer elvette a mobilomat, elkezdett röhögni hogy mennyire régi, fogts magát és kidobta a szemetesbe, mondván, hogy egy ilyen szerencsétlen embernek mint nekem ilyenre nincs szükségem.

Sokkal jobb jegyeim vannak mint neki és írtam egyszer egy egy hibás dolgozatot, mire ő mondta a tanárnak, hogy látta, hogy csaltam... (Persze nem hitte el) Majd mondta, hogy a helyenben nem lenne büszke magára, mert ez nem bizonyítja, hogy okos vagyok.


A lényeg, hogy ez a srác ma mondta, hogy találkozzunk és elhívja pár haverját is és elleszünk. Kérdeztem tőle, hogy miért mennék, eddig csak alázott, sem jóban nem vagyunk sem semmi, mégis miért találkoznánk, mi az amit neten nem tudunk megbeszélni. Erre ő mondta, hogy csak szeretné, hogyha megbeszélnénk ezt az egész dolgot. Gondoltam olyan sokat nem veszítek, megnézem, hogy mit akar, legfeljebb ugyanúgy nevetség tárgyává tesz, mint eddig. Elmondta, hogy ne vegyem sértsésnek, de nem akart a házukba vinni, mivel a magamfajtának arrafelé semmi keresnivalója. Mire mondtam neki, hogy inkább el se kezdje, amit mondani akar, mert nem vagyok kívàncsi az oltogatásaira. Ő pedig mondta, hogy akkoris szeretné, ha végighallgatnám.

Mondta, hogy lehetnénk jóban is, felejtsük el a dolgokat amik az elmúlt években történtek. Én pedig azt válaszoltam, hogy mivel nem tudjuk ezeket semmissé tenni és ilyen emberekkel nem szívesen barátkozom, így nem szeretnék a baráti körébe tartozni.

Errre a haverjai kiröhögtek is azt mondták, hogy én tényleg szánalmas vagyok és az ilyen pondrók inkább örülnének, ha olyan emberek karolnának fel, mint ez a bizonyos osztálytársam, én pedig visszautasítom.

A srác azóta is próbál rávenni, hogy jó lenne, ha meggondolnám magam.

Nem is tudom... Miért pont most akarna velem jóban lenni?


17/f


2016. aug. 7. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak szívatni akar. Határozottan küldd el a p...ába!
2016. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú bakker, nehéz volt olvasni, és egyáltalán nem a hossza miatt. Tudom hogy léteznek ilyen emberek de szerencsére még csak leírásból találkoztam velük, mint valami idegen lénnyel.


A leírtak alapján az a következtetésem, hogy annyira szellemi erők hiányában van, hogy kifogyott a "poénokból", ezért inkább megpróbál "barátságot" kötni -ennek ellenére biztos tovább fog szurkálni-.


Annak idején, ha a németeknek elfogyott volna minden lőszere, rakétája, üzemanyaga biztos megpróbáltak volna békét kötni..

2016. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, adhatsz neki egy esélyt lehet télleg változni akar, csakhogy erre képtelen lesz, nem fog majd tudni változtatni sem a szokásain, sem a hozzáállásán.
2016. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy valami óriási szívatásra/megalázásra készül ellened.

Nagyon helyesen tetted, hogy elküldted az anyjába, továbbra is tégy így.


Csatlakozom az előttem szólóhoz, számomra is elképesztő, hogy ilyen férgek léteznek, mint a srác.

2016. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!