Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 10 éves vagyok, a suliban...

Tewo kérdése:

10 éves vagyok, a suliban mindig csúfolnak a fiúk, de majdnem csak a fiúk, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

#ha csak a fiúk csúfolnak?
2016. aug. 9. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Hogy tetszel nekik:)
2016. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
biztos? :o
2016. aug. 9. 17:11
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert különben nem egy vékony alkat vagyok, a szemem világos kékes szürke, de hamarabb kezdtem fejlődni, már 8 évesen nőttek a melleim.
2016. aug. 9. 17:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

régen nekem is azt mondták, hogy biztos tetszek nekik, aztán évekkel később rájöttem, hogy nem, csak egyszerűen a fiúk bátrabban tudtára adják másoknak a véleményüket. szerintem a lányok meg zárt körökben nevetnek ki, szóval...:(

de szerezz néhány barátot (ne azt nézd, hogy menő-e), aztán ne érdekeljen a többiek véleménye. én is hasonlóan tettem aztán most (thanks puberty) szebb vagyok, mint azok, akik piszkáltak.;)

2016. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de akkor is, nincs merszem...

Az osztály dívái már puszizkodnak a fiúkkal, közben ők is még 10, 11 évesek, valahogy mindig is én voltam a leg félénkebb az osztályban, és hát nemtudom hogy hogyan barátkozzak, csak egy barátnőm van az osztályból, tanító lánya, és hát, nemtudom hogyan barátkozzak bárki mással az osztályból... :(

2016. aug. 9. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha ilyen fiatalon nőnek a melleid, akkor elég kövér kislány lehetsz. Több, mint valószínű, hogy ezért piszkálnak.


Az ilyen 11 évesen fiúkkal smároló lányokkal meg nem is kell barátkoznod. Becsüld meg azt az egy, értelmes barátnődet.

2016. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira kövér, csak egy picit, különben azért van csak egy barátom mert ő is kb ilyen tesalkattal rendelkezik. Különben nem nagyon én tehetek a testalkatomról, a szüleim, a nagyszüleim, is kb ilyenek voltak, én nem vagyok olyan nagyon vékony de nagyon kövér sem, szóval közepesen vagyok kövér.
2016. aug. 9. 20:16
 8/15 anonim ***** válasza:
nem muszáj csak az osztályodból barátkozni:) lehet pl. egy évvel kisebb/nagyobb osztállyal is :)
2016. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van egy harmadikos, ő mindig HALÁLRA ölelget, kis cuki, kövérebb nálam, de nem nagyon találkozok vele.
2016. aug. 9. 23:18
 10/15 A kérdező kommentje:

De mindenki csúfol és undorodik tőlem majdnem egész suliban, mert 1.ben lámpaláz miatt bepisiltem anyáknapján

A SZÍNPADON!!

2016. aug. 9. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!