Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 10 éves vagyok, a suliban...

Tewo kérdése:

10 éves vagyok, a suliban mindig csúfolnak a fiúk, de majdnem csak a fiúk, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

#ha csak a fiúk csúfolnak?
2016. aug. 9. 16:32
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szörnyű érzés, ha csúfolják az embert, ezt a problémát másoknak sem szabad fél vállról venni!

A te helyzetetben viszont előnyt is kovácsolhatsz belőle, ha igyekszel minél több értéket kihozni magadból. Ha ez teljesítményre sarkall, sikeresebb és boldogabb lehetsz mint azok, akik most népszerűek!

2016. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az a gond iskolaváltással, hogy én szlovákiában lakom egy faluban és itt csak ez a iskola van, és ez az egyetlen szlovák magyar iskola a közelben.
2016. aug. 10. 10:39
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocs ezt az előzőt nem ide akartam írni
2016. aug. 10. 10:46
 14/15 anonim válasza:
A gyerekek nagyon hülyék tudnak lennek. Nem azért piszkálnak mert ténylegesen undorodnak tőled, hanem egyszerűen azt vették észre, hogy ez a közös cél (a te szivatásod) összehozza őket. Ráadásul így a saját helyüket is biztosítják, hiszen nem őket bántják, hanem valaki mást.
2016. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Könnyű célpontnak látnak, és ha egyszerre többen is kiszemeltek maguknak akkor nehéz bármit is tenni. Kivéve ha az egyikőjük nagy bajba kerül érte, akkor talán abba hagyják egy időre.


És az nem igaz hogy azért csinálják mert tetszel nekik.

2016. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!