Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen bunkók manapság...

Miért ilyen bunkók manapság egymással az osztálytársak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
75%
Szerintem mert ezzel menőbbnek érzik magukat és a kedvesség manapság már nem divat -.-
2016. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, de azért akkor is... hogy sokan már mondják egymásnak h k anyád azért az még haveri szinten is sok
2016. aug. 12. 12:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a kurv4 anyád egymásnak? De dúúrvaaa! :OO
2016. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
A ka anyád egyáltalán nem sok. Nálunk ennél sokkal durvább szavakkal is dobálóztak osz mégis itt vagyok. De jó volt.
2016. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es: Pl? :D
2016. aug. 12. 12:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korban is megfigyelhető a bunkóság. Van egy rokonom aki a nővérem mint hölgy előtt akart felvágni azzal hogy engem teljes erőből mellbe vert, majdnem a bordám eltört. Azt hitte jól nevelt és munkában megfáradt diplomásként úgyis csak meghunyászkodok. De én felmarkoltam a földről a friss és tápanyagban gazdag tehénszart, majd gondosan a pofájába dörzsöltem, gondoskodva róla hogy az orrába és szájába is kerüljön az értékes bio anyagból. Majd értetlenül megkérdeztem tőle hogy mi a probléma, hisz a növények mint szintén alsóbbrendű lények is imádják ezt az értékes nedűt. Hát azóta különben köszön mint bármelyik értelmiségi kollégám. Plusz még a szülei is hálálkodtak nekem mivel az összes hozzátartozójával is bunkó szokott lenni.
2016. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os: na, ilyesmi nekem eszembe se jutna ebben a helyzetben :D A hősök köztünk vannak!
2016. aug. 12. 13:00
 8/21 anonim ***** válasza:
A négyes vagyok nem értem mi a problémád, talán lány vagy? A mi osztályunk csak fiúkból állt és a k. anyázás bőven belefért, alufólia dobálózás közben meg pláne csodálatos kifejezések repkedtek.
2016. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem, fiú vagyok, és nem arról van cska szó, én is szoktam ilyen k anyádozásokba részt venni (meg nálunk is vannak ilyen dobálások, szintén részt veszek) csak nem értem hogy miért van ilyen gyakoriságba ez manapság...
2016. aug. 12. 13:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tíz éve jártam középiskolá(k)ba, az anyázás még akkoriban tabu volt, ha valaki kur**anyázott akkor az veréssel járt. Most meg a kis tízéves hülyegyerekek úgy beszélnek kint a játszótéren, hogy nekem ég a pofám a szüleik helyett. Képzelheted mi lesz belőlük ha felnőnek...
2016. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!