Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket volt középiskolás...

Titeket volt középiskolás osztálytársak érdekelnek több év távlatából? Tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egyikkel se, lassan az összeset törlöm fb-ról. Találkozóra se mennék, most lesz a 10 éves elvileg, de nem érdekel. Örülök, hogy nem látom őket. Van még valaki így?
2015. okt. 17. 17:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Engem érdekelnének és néhánnyal szívesen tartanám a kapcsolatot, majd később osztálytalálkozóra is elmennék amikor lesz, ha nem utáltak volna ennyire egész középiskola alatt, nem aláztak volna szét az egész iskola előtt és nem tettek volna tönkre idegileg főleg az utolsó évben. Tök jó lenne, ha néhánnyal tarthatnám még a kapcsolatot, esetleg barátaim is lennének még onnan, viszont így senkivel. Osztálytalálkozóra meg se hívnának 5-10-15 meg sehány év múlva szerintem. Érettségi végeztével egyből töröltem mindet facebookról az ismerőseim közül
2015. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk viszonylag kevés volt a lány az osztályban, elég jól összetartottunk. Változó gyakorisággal, átlagosan évente egy-két alkalommal találkozunk is. Ide lassan a fiúk is kezdenek beszivárogni - de tényleg csak lassan.
2015. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van aki még most is az ismerősöm a közösségi oldalon de már egye sem tartom a kapcsolatot.

Volt egy lány akivel jóban voltam még középsuliban de már megromlott a viszony. A találkozóra se mennék el nem voltunk olyan jóban..

2015. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Engem is aláztak. Főleg egy fiú, tuti pszichés beteg. Egy lány volt, aki gyerekkorom óta közelben volt, barát nem is, de havercsaj volt, de ő se keres, nem köszönt fel...

Sok gazdagabb lány elvan egymással azóta is, vidékiek is, de nem akarok közéjöük menni. Lenézőek, egyik utcán inkább elfordult, mint köszönjön...30 lány volt, és pár fiú...

2015. okt. 17. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán 1el váltok hetente egy sort facebookon, meg vagy 3al havonta. Ha összefutunk az egyetemen akkor beszélek velük, de nincs túl sok közös témánk
2015. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy hét távlatból sem érdekelnek. 3.-os gimi vagyok, de épp annyira teszek rájuk, mintha már évek óta elkerultunk volna egymástól . Szerintem egyikkel sem fogom tartani a kapcsolatot, amint egyetemre kerülök. Egyáltalán nem ragaszkodom hozzájuk. Ilyen az élet.
2015. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a középiskola.


Akik a "barátaim" voltak, azokat nem is láttam idestova 8 éve. Volt 2 akivel összefutottam 1x még egyetem elején, hát elég i volt belőlük, másik srác mindig lemondta, harmadikról nem is tudok semmit.


Akikkel nem voltam jóban, azokkal meg szarunk is egymásra, bár eleinte megköszöntöttek facebookon, amin meglepődtem, mert a "barátaimnak" eszébe sem jutottam.


Osztálytalálkozónk nem is volt, 5 éves is elmaradt, azóta sem volt, valószínűleg 10 éves se lesz.


Ami érdekes, hogy volt 1-2 osztálytársam, akikkel 4 évig egy szót nem váltottunk, de egyetem alatt néha összefutottunk, és egész jól elvoltunk, nem lettek nagy barátságok, de legalább segítettük egymást ha kellett.


Sőt, volt egy srác, aki mindig azokkal lógott, akik engem lenéztek, csesztettek, pár éve összefutottam vele egyetemen-buszon, és azóta köszön, meg elbeszélgettünk és teljesen intelligens ember lett.


De alapvetően, amilyen ember vagyok, én kb senkivel nem tartom a kapcsolatot, és senki nem is tartja velem. Már az egyetemi ismerősökkel is kb csak akkor találkozok ha összefutunk az utcán.

2015. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor én leszek az ellenpélda. Ugyan számomra csak 4 éve ért véget a gimi, de van onnan 3 barátom akivel napi szinten tartom a kapcsolatot, meg 1-2-3 hetente tuti elmegyünk sörözni vagy moziba, meg még 1 barátom, aki neten kevésbé aktív ugyan, de évi 4-5x tuti vele is van egy sörözés, meg ha összefutunk akkor beszélünk. Emellett igazából az osztály felével ha összefutok valahol, akkor tuti beszélgetünk egyet és mindenkivel köszönő viszonyban vagyok.


Sőt, kapaszkodjatok meg, heti alkalommal összejövök még az általános iskolából is haverokkal, de itt rohadjak meg, 2 vagy 3 éve volt ovis találkozóm is és az volt benne a vicc, hogy még onnan is a megjelentek felével legalább havi szinten találkozok :D


Mondjuk annyit hozzátennék, hogy csak egy 45 ezres városról van szó és nagyon sok általános iskolás osztálytársam pár utcára lakik... illetve kettővel egy utcában vagyok :D

2015. okt. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Aki érdekel, azzal tartom a kapcsolatot a mai napik (2-3 ember), a többiek nem igazán. Érdekes, mert nem utáltam a középiskolát, nagyon jól kijöttem velük, de 6 éve jöttem el onnan, azóta nem is beszéltem a többséggel. Persze ha úgy adódik, hogy utcán összefutunk, akkor szívesen megállok pár szóra beszélni, de ennyi. Találkozón én se voltam, mert bulizni mentem inkább :D
2015. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!