Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem fogadnak el olyannak...

Miért nem fogadnak el olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem miért nem bírnak elfogadni az iskolában persze vannak barátaim de ők is olyanok mint én kivéve 1 ő a legjobb haverom. De térjünk vissza a kérdésre nem fogadnak el... Pl.:ugye van a hajam és azt állítom( tulzás mer csak vízzek elsimítom és kész ugye jobb oldalra lerakom)de már akkor az van hogy jogy áll a hajam meg csúnya vagyok meg ilyenek... Nem vagyunk gazdagok nincsenek 10000+ ft os ruháim .... Elég jól tanulok.. És olyankor jó vagyok amikor segíteni kell valamiben de máskor le se szarnak...nem vagyok az a nagyon kemény boxolós tipus gyenge vékonyka vagyok verekedésbe egyáltalán nem szeretnék keveredni SOHA mert én jönnék ki rosszul,megverve Most van az utolsó évem általábosban szerintetek közéosuliban jobb lessz már tiszta depi vagyok emiatt hogy le se szarnak csak cikiznek,ellenkeznek,csúdolnak...

2016. aug. 15. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert egyesek csak akkor erzik biztonsagban magukat ha megalazhatnak masokat es felsobbrendunek allithatjak be magukat. Sajnos a te testalkatod pont jo alap nekik erre. Gyenge szar emberek csinalnak ilyet, jellemzoan azok akikkel a szuleik is igy bannak.
2016. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért? Ez egy nagyon jó kérdés, talán sosem fogunk rá választ kapni. Iskolás koromban engem is sokat piszkáltak, pedig én aztán a légynek sem ártottam. Meg kell tanulni kezelni őket, az én esetemben ez azt jelenti, hogy nem veszek tudomást róluk. Bár egyszer bennem is elszakadt a cérna, és jól leanyáztam egy h*lyegyereket, mert már nem bírtam. Egyből befejezte.
2016. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: Vagy megszokod, vagy megerősödsz, ilyen a világ, és mivel változtatni nem tudunk rajta, ezért alkalmazkodnunk kell. :)


Elsőnek teljesen igaza van.

Másodiknak a tanácsát nem fogadnám meg, nálunk az anyázásért szó szerint bicska jár, szóval ha valakinek csak a nyelve erős... akkor az inkább másra használja. :)


Néha komolyabban elbeszélgethetnél velük, kicsit hathatnál rájuk pszichésen, és ki szoktam készíteni az ilyen embereket. :)


"Ki rettegést kelt másokban, maga is örök félelemben él." - Claudius Claudianus

2016. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! Megszokni nem tudom... Az ő szintjükre meg nem fogok lealacsonyodni..
2016. aug. 15. 01:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tanulsz, akkor van esélyed gimnáziumra. Gimnáziumba többnyire a normálisabbak mennek és nyugtod lesz. Szakközépiskolában több esélyed van olyan osztálytársakat kifogni, akik ki fognak pécézni a véznaságod miatt. Ha továbbra is jól tanulsz, egyetemre mész, aminek elvégzése után lesz egy jó munkád, jó fizetésed, telik majd 100000+ forintos holmikra, autóra, házra, nőkre. Jól fogsz élni.

Azok a dolgok amiket leírtál, a felnőtt életben is megmaradnak, csak máshogy. Akkor már lesz pénzed és lehetőséged ahhoz hogy megválogasd a társaságodat, az életteredet, a munakhelyedet.

2016. aug. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj az osztályfőnöködnek, az igazgatónak, hiszen ez zaklatás, amit meg kell akadályozzanak. Ezek mind azért történnek, mert a tanárok nem vézik rendesen a munkájukat, nem foglalkoznak közösségépítéssel, neveléssel. Amennyiben nem változik a helyzet, jelentsd a KLIKnél, akkor a mocsok tanárokat ki fogják rúgni és minden megváltozik!
2016. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bántható vagy, bántanak. Ez a természetes szelekció része. Szarjál rájuk, foglalkozz a saját dolgoddal.
2016. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd ha gimibe mész és attol félsz, ha túl halk vagy, akkor nem fogadnak el, nem kell ettol félni. ne akarj feleslegesen szerepelni, csak add magad és elfogadnak
2016. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!