Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan építsem le az ítélkező...

Hogyan építsem le az ítélkező embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Mindenek előtt ne haragudjatok, csak nagyon izgulok, most fogok középiskolába menni és egy kicsit félek. Jó, hazudtam, nagyon félek. Annyira sok bunkó és ítélkező emberrel találkoztam már, hogy kezdem magam rosszul érezni :/ (Apa részéről török vagyok). Egy viszonylag jó iskolába megyek (kéttannyelvűbe egyébként) és oda is szerettem volna menni, úgyhogy örülök neki. Nem tudtam elmenni gólyatáborba, úgyhogy nem ismerem az osztálytársaimat, pont emiatt is gondoltam, hogy bár lehet voltak, akik még nem mentek el rajtam kívül, de lehet furán néznek majd rám és elkezdenek majd szekálni emiatt.

Egyébként törökül is beszélek és egyesek szerint ez is különlegessé tesz.

A lényeg hogy nem szeretném ha a következő 4 évben ezzel szekálnának. Csak annyit szeretnék tudni, hogy sz ilyen embereket hogy lehet leállítani már az első "közeledésüknél", ha rossz szándékkal jönnek hozzám?


15/F


2016. aug. 25. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A középiskolában a legrosszabb az ha pont semilyen vagy. Örülj neki hogy van benned valami, és használd ki. Legyél te az aki felhozza a témát, poénkodj vele egy kicsit meg tudom is én 😀 ha nyitott vagy menni fog, ha te jó szándékkal kezdeményezel, akkor egy normalis gimiben nem lesz nagy bajod. Én tavaj kezdtem a szakközepet az ország egyik legjobb iskolájában pest megyében, de Borsodbol származom, anyukám rengeteg mindenen ment keresztül hogy úgy éljünk ahogy, laktunk sok helyen, jártam alja, szar falusi általánosba, ahol engem is piszkáltak, jártam egyházi suliba 4-8. osztályban, ott a tanárok meg konzervatívabb diákok nem bírták a mentalitásom, de lettek barátaim akikre számíthattam és befogadtak teljesen idegenként, a középsuliban szintén elfogadták a néha elég nagy pofámat, a szarkazmusomat, meg az enyhe tájszólásom, úgy hogy az egész iskolában ismertem 5 embert mielőtt oda mentem. Mind ezt azért mert megtanultam felvállalni magam. A gólyatábort kár hogy kihagytad, nekem nagy löketet adott tavaly. Látod, én is leirtam itt most magamrol néhány dolgot úgy hogy nem ismerlek, sose találkoztunk. 2 éve nekem se ment volna.

Ha valaki rosszindulatú lenne veled annak ellenére hogy próbálkozol jó fej lenni az az ő baja. ha találsz olyanokat akik bírnak, akkor már a baxtatóknak lesz kellemetlen hogy valaki bír téged, míg ők meg csak kárognak (persze ezt bevallani nem fogják) és nem tudják ráhúzni másokra a primitív véleményüket.. az ilyeneknek nem kell megfelelni, azokkal foglalkozz akik bírnak téged, ifjú szulejmán 😀 (na az ilyen jelzőket meg hasonlókat kell poénra venni, én is annak szántam nyugi 😉) 16F

2016. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez tényleg lehet para,mert egy török ha nem tudni hogy az egyből cigányt látni.

egy közpsuliban meg ha nincs sok roma,akkor e miatt kerülhetsz hátrányba.

kezdj el boxolni járni,pont jó korban vagy az elkezdéséhez.

2016. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak nem lesznek az osztálytársaid annyira hülyék, hogy azért csúfolnának mert két nyelvet tudsz. Elképzelem: "Haha, te két nyelven tudsz beszélni, én meg csak egyen! De gáz vagy! Jobb vagy mint én! Ha ha!" Ez így elég gáz lenne rájuk nézve. Nyilván épeszű embereket nem fognak gúnyt űzni a származásodból, sem abból, hogy jobb vagy mint ők. Sajnos belőlük kevés van, de kitartás. Te próbálj nem olyan lenni, mint a hülyék.
2016. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudtál elmenni a gólyatáborba, szervezz egy bulit és mondd meg az osztálytársaidnak hogy adjanak neked feladatokat.
2016. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!