Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap megyek gimibe. Hogyan...

Holnap megyek gimibe. Hogyan ismerkedjek? Menjek oda valakihez rázzak vele kezet, vagy várjam meg míg ők nyitnak felém. Nem akarok némán a sarokban kuporogni. De félek az idegenektől.

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedjek? Menjek oda valakihez rázzak vele kezet, vagy várjam meg míg ők nyitnak felém. Nem akarok némán a sarokban kuporogni.

2016. aug. 31. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Kérdezd meg, honnan jött, milyen suliba járt. Izgatott-e az új osztály miatt, stb.
2016. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon nyugodtan odamehetsz emberekhez és bemutatkozhatsz, a többség szereti a nyitott embereket. Na meg, azt hiszem, ott mindenki új lesz és nem egy már összeszokott társaságba kell beilleszkednek, így könnyebb is lesz. :) Sok sikert!
2016. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legjobb ha odamesz mindenkihez racsapasz a seggere es bemutatkozol :D
2016. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 31. 14:49
 5/11 A kérdező kommentje:

És nem illetlenség csak így odamenni egy emberhez( ebben az esetben leendő osztálytárshoz ) kezet rázni vele és elkezdeni dumálni vele( fiú és

lány esetében egyaránt)?15/F

2016. aug. 31. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:

nem kell kezet rázni szerintem, bőven nem vagyok még felnőttek. de te tudod.

amikor én mentem gimibe, első nap inkább ismerkedés volt. mindenkinek be kellett mutatkozni órán stb. és még játékok is voltak az ismerkedésre.

az elején amúgy vegyél részt minden lehetséges programon, ott is tudsz barátokat szerezni.

én pl menzára is mentem,pedig nem voltam rászorulva, de így is tudtam barátokat szerezni.

meg idővel adja majd magát, kialakul a kör,hogy kikkel leszel jóba. nem kell túlaggódni.

az elején amúgy rengeteg közös téma van,adja magát. régi sulik, mostani iskolával kapcsolatban, tanárokról beszélni, ki mit hallott a követelményekről stb. és ha busszal jársz,tuti lesz 1-2 ismerős arc majd a buszon is,aki arra lakik mint te. akkor is próbálj beszélgetni, nyitni.

nem kell nyomulni,ha nincs meg a kölcsönös szimpátia,akkor hagyd.de ha megvan,akkor hajrá

2016. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudni fogod, hogy mit tegyél, majd sodródsz az eseményekkel és megtalálod azokat az emberkéket, akivel egy hullámhosszon lesztek.
2016. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 31. 15:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Emlékszel meg mikor én stresszeltem ezen ennyit...mennyek oda mutatkoztak be? MH régi szép idők most meg mindenki utal mar:) úti:most megyek 10-be ;) ne hogy magadat add...legyél divatmajom legyen pawa hajad,cigizz, részegdedj le minden hétvégén vegyél drága ruhákat vegyél iPhone-t és akkor mindenki kedvelni fog :) 17/F
2016. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerűen csak menjek oda egy emberhez mutatkozzak be neki kézfogás nélkül és kezdjünk el dumálni?
2016. aug. 31. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!