Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem akarok egyből járni...

Ha nem akarok egyből járni egy fiúval, akkor inkább egyáltalán meg se ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon örülök, ha találkozom egy olyan emberrel, akivel jól el tudunk beszélgetni, van közös témánk stb. Ebből azonban nem következik, hogy bele is szeretek. Megérti ezt a legtöbb ember? Mert én úgy tapasztalom, hogy sokan megsértődnek, ha csak barátkozni szeretne velük egy lány. Miért? Azt persze értem, hogy ha ő szerelmes a lányba, akkor nyilván nem csak a barátja szeretne lenni - de más esetben?

A magam részéről a legfontosabb emberi kapcsolatnak tartom a barátságot, adott esetben a párkapcsolatnál is többre értékelem. Nagyon magányos vagyok, nagy szükségem van barátokra.


2015. ápr. 22. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Erre szokták mondani, akkor tarts kutyát.

Egy normális ember szerintem nem értékeli többre a barátságot mint egy párkapcsolatot, valami fordítva van nálad bekötve.

2015. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Mert sérti az egójukat, hogy csak barátkozni akarsz velük és nem a "nagybetűs férfit" látod bennük.

Tapasztalataim szerint nem éri meg, nálam eddig mindig az volt a vége, hogy a srác nyomult èn meg kínosan éreztem magam és kitaláltam hogy utasítsam el kedvesen.


L20

2015. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na az én nevembe ne beszélj, nekem is volt lány barátom, férfi szemmel elég durván nézett ki mégse gondoltam rá úgy mint egy dugó pajtira. Szóval :) Am elméletileg nem szakadt meg a kapcsolatunk, de már egy ideje nem beszéltem vele. Hiányzik egyébként :( 22F
2015. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik fiúnak/férfinak nincs egy ideje már barátnője, az egy lányt aki neki is tetszik azzal nem barátságot keres , nem csak azt, hanem többet is szeretne.
2015. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszel valakinek, az nem csak barátkozni szeretne.

Ha az elején tisztázod vele, hogy te viszont csak ezt szeretnéd, akkor korrekt a helyzet.

2015. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!