Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, akik új iskolába kerülte...

Fiúk, akik új iskolába kerültek. Ti mit szólnátok ahhoz ha egy lány akit még nem láttatok odamenne hozzátok és beszélgetésbe kezdene hogy neked hogy tetszik az új suli meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Tök normális, vannak nyitott emberek nemtől függetlenül.

Nyitottan s határozottan ugyanúgy válaszolj.

Én utálom az olyan embereket akikkel dumálgatnék ismerkednék de megszólalni se tud. Elég necc... Suliban anno s a melohelyen is... Nyomorultaknak tartom az olyanokat is akik azért már másképp néznek rám mert nő vagyok s berezel/megse szólal. Akkor nyögöm oda én is emberi lény vagyok ám! Nem harapok.

2016. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Én 2 évvel ezelőtt lettem 9.-es.

Volt egy lány aki ilyen barátságos volt.

Nagyon bírtam, szerintem mindenki örülne neki.

Viszont a béna/lúzer fiúk: elpirulnak, össze vissza beszélnének, vagy azt hinnék szerelmes vagy beléjük.

2016. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat:)
2016. szept. 4. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak megtörténne én el se tudod mondani mennyire örülnék sajnos az én sulimban ilyen nincs.
2016. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!