Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mentem 9dikbe es nem...

Most mentem 9dikbe es nem tetszik az iskola ahova mentem meg mar a szakma se xd ma sirtam el magam elsonek h nem akarok oda jarni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felek h mas iskola se tetszene...vagy csak ez nem nem tetszik...elsirom magam ha arol kell beszelnem h milyen a suli xd nem bant senki se ...mit csinaljak? :/
2016. szept. 5. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Pontosan mi nem tetszik benne? Mi az oka, hogy nem akarsz oda járni? A szakmával kapcsolatban mi nem tetszik? Lenne más iskola, ahova felvennének, és vajon az tényleg jobban tetszene, vagy igazából nem is a sulival van baj? Az osztálytársak milyenek?


Ha tényleg nem bánt senki, ha nem félve mész be, akkor én a helyedben adnék a sulinak egy évet. Ha nyárig nem változik a helyzet, komolyan engondolkoznék az új sulin. De szerintem pár nap után ne add fel, még nincs kb. semmi tapasztalatod a suliról, siman lehet hogy hamarosan megtetszik.

2016. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem szereted, amit tanulsz ott, jobb, ha átmész máshová. Most még 9.-ben könnyedén megteheted, mert ha most mész át egy másik suliba, még beolvadhatsz az új közösségbe. Ha 1 vagy 2 év múlva váltanál, egy összeszokott osztályba kellene beilleszkedned, ami jóval nehezebb.
2016. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Mintha csak magamat hallanám :) De komolyan. 1 hónap után megszoktam fél év után meg már imádtam az osztályt meg a szakmámat is megkedveltem. felfogás kérdése. tudom, hogy szokatlan de jó lesz hidd el :) mások is be vannak szarva ne félj :D ha nem tetszik azután sem akkor válthatsz. de most máshol sem lenne jobb hidd el :D
2016. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok eselyt adni neki...oran is bekonyesedik a szemem...nem erdekel amikor a tanar a szakmarol beszelni,mert mar eleven a szakma se erdekel...es ha bele gondlok h holnap mennem kell suliba elsirom magam :/
2016. szept. 5. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

1) Milyen szakma?

2) Irány egy gimi?

2016. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pincer
2016. szept. 5. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress mást, ami jobban tetszik. Vagy menj el gimnáziumba. Előfordult már a világtörténelemben, hogy valaki váltott, nem olyan nagy dolog ez.
2016. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért valami nem kerek az idegrendszereddel.

Ilyesmiért bőgni?

Ha ennyire érzékeny vagy, valóban jobb, ha nem a pincérséget választod. de olyan szakmát se válassz, amivel emberekkel kerülsz kapcsolatban a mindennapi munkád során.

Nem lesz könnyű utad, míg megtalálod azt, amiből megélhetsz majd.

2016. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok hogy nem tetszik az iskola és már én is elsírtam magam csakhogy én egy gimibe járok és hát az egyik barátommal mentünk oda mert semmilyen szakma sem tetszett de nekem a gimi egy rémálom én is bekönnyezek az órán néha plusz ráadásnak még kolis is vagyok de már az sem jön be eleinte jó volt de mostanra már nem tetszik és én is az iskola váltáson gondolkozok ne aggódj nem vagy egyedül én is ugyanebben a helyzetben vagyok
2016. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!